Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Traktor Fendt 1050 Vario ze zdejmowanymi kołami Bruder 04040
 • Traktor Fendt 1050 Vario ze zdejmowanymi kołami Bruder 04040
 • Traktor Fendt 1050 Vario ze zdejmowanymi kołami Bruder 04040
 • Traktor Fendt 1050 Vario ze zdejmowanymi kołami Bruder 04040
Traktor Fendt 1050 Vario ze zdejmowanymi kołami Bruder 04040 Traktor Fendt 1050 Vario ze zdejmowanymi kołami Bruder 04040 Traktor Fendt 1050 Vario ze zdejmowanymi kołami Bruder 04040
Traktor Fendt 1050 Vario ze zdejmowanymi kołami Bruder 04040

Traktor Fendt 1050 Vario ze zdejmowanymi kołami Bruder 04040

Kod producenta: BR04040
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Traktor Fendt 1050 Vario ze zdejmowanymi kołami Bruder 04040

Traktor Fendt 1050 Vario ze zdejmowanymi kołami Bruder 04040

 


Kolejny model, tym razem jest to traktor Fendt 1050 Vario ze zdejmowanymi kołami 04040 uzupełnia serię maszyn rolniczych.  Model został odwzorowany w skali 1:16 i wygląda jak prawdziwy, dlatego każdy kolekcjoner będzie chciał mieć go na swojej półce. Producent pojazdów Bruder przede wszystkim zwraca uwagę na wysokiej jakości wykonanie oraz najlepsze materiały swoich zabawek. Twórcom zależy by zabawka wyróżniała się solidną konstrukcją, a dziecko cieszyło się nią przy zabawie i niejeden raz ochoczo do niej powracało. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 roku życia ze względu na występowanie małych elementów.

Ciągnik posiada przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiczkami zastosowaną dla bezpieczeństwa operatora oraz urozmaicenia zabawy dziecka. Ciekawy świata urwis ma możliwość otwarcia klapy maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną maszyny. Wygląd został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem.

Aby model sprawdził się przy zabawie po nierównym terenie, zastosowano terenowy układ zawieszenia. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół. Dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi dziecko może swobodnie skręcać przednimi kołami Fendta. Pomoże w tym dodatkowa "długa" kierownica montowana poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod traktorkiem, między kołami.

Z przodu pojazdu znajduje się przeciwwaga, pod którą zamontowany jest hak do podczepienia innych akcesoriów lub użycia go jako sprzęgła holowniczego. Element z hakiem można zdemontować, by do adaptera podczepić inny osprzęt, typu wciągarka linowa. Wówczas nasza pociecha może holować również pojazdy, które nie mają zamontowanego dyszla. Mały drobiazg porwie dzieci w świat zabaw na wiele godzin.

W traktorze dołączono miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, aby dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Co więcej, w czasie zabawy koła można odkręcić. Do zestawu dołączono specjalny klucz z którego pomocą dziecko może bawić się w wymianę przebitej opony oraz poczuć się jak prawdziwy mechanik pojazdów. Dostarcz swemu dziecku przyjemnej wymiany opon z letnich na zimowe.

Traktor Fendt 1050 Vario ze zdejmowanymi kołami pasuje do wszystkich doczepianych akcesoriów oferowanych przez firmę Bruder. To wszystko za sprawą tylnego haka z regulowaną wysokością. Hak zamontowany jest na śrubie, którą wystarczy odkręcać, aby mechanizm obniżał się lub podwyższał w zależności od potrzeby dziecka.

W skrócie:
 • niezależne, ruchome, terenowe zawieszenie przedniej osi;
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • przeszklona kabina operatora;
 • otwierane drzwi kabiny kierowcy (kierowcy i pasażera);
 • podnoszona maska silnika;
 • zdejmowany cały przedni obciążnik lub górna część bez sprzęgła holowniczego;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • regulowana wysokość tylnego haka;
 • możliwość demontażu kół za pomocą klucza dołączonego do zestawu;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
04040
Wiek:
4+
Wymiary:
456 x 198 x 225 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
460 x 200 x 240 mm
Marka:
Fendt