Dostępność: Dostępny

Ciągnik gąsienicowy John Deere 9620RX Bruder 04055

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 22 Października (Poniedziałek)

Traktor John Deere 9620RX
to nowość marki Bruder na rok 2018. Oryginalna maszyna uważana jest za najmocniejszy i największy ciągnik gąsienicowy firmy John Deere. Dzięki silnikowi o mocy do 670 KM i czterem napędom gąsienicowym pojazd ten idealnie nadaje się do ciężkich prac przy użyciu osprzętu. Pojazd wygląda jak prawdziwy, a dodatkowego uroku dodają mu wyraziste i żywe kolory. Zabawka oferowana przez firmę Bruder została odwzorowana w skali 1:16, zgodnie z rzeczywistym pojazdem. Cechuje się solidną konstrukcją oraz wysoką precyzją wykonania, każdy kolekcjoner traktorków będzie chciał mieć go na swojej półce. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia ze względu na występowanie w zestawie małych elementów.

Ciągnik posiada przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiczkami zastosowaną dla bezpieczeństwa operatora oraz urozmaicenia zabawy dziecka. Z przodu pojazdu znajduje hak do podczepienia innych akcesoriów lub użycia go jako holownika. Mały drobiazg urozmaici frajdę dla dzieci oraz porwie je w wir zabawy na wiele godzin. Ciekawy świata urwis może otworzyć klapę maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną maszyny, w tym silnik. Wygląd został odwzorowany zgodnie z prawdziwym pojazdem.

Podobnie jak w rzeczywistości model ten ma niedawno opracowany przegubowy układ kierowniczy. Pojazdem można w łatwy sposób sterować za pomocą jednej ręki przy czym jest on bardzo skrętny. Swobodne operowanie ciągnikiem ułatwia również terenowy układ zawieszenia by model sprawdził się przy zabawie po nierównym terenie. 
 
W traktorze zamontowano 4 gumowe gąsiennice, które napędzają pojazd i zwiększają jego możliwości ładunkowe.  Zastosowanie dobrego materiału zmniejsza uciążliwy hałas zabawki oraz zwiększa jej żywotność. Zabawka nadaje się do zabawy po dywanie lub podłodze w domu, jak również na zewnątrz, chociażby w ogrodzie. Oprócz wyjątkowej prezencji wizualnej maszyna na gąsienicach przy jeździe po piasku zostawia ładny wzorek.

Regulowana wysokość haka w ciągniku sprawia, że do zabawki John Deere 9620RX można podczepić każdą przyczepę lub osprzęt oferowany przez firmę Bruder. Hak zamontowany jest na śrubie, którą wystarczy okręcać, aby mechanizm obniżał się lub podwyższał w zależności od potrzeby dziecka.

W skrócie:
  • skrętny, przegubowy układ kierowniczy;
  • przeszklona kabina;
  • otwierane drzwi kabiny operatora;
  • otwierana maska silnika;
  • 4 gumowe gąsiennice;
  • terenowe zawieszenie; 
  • sprzęgło holownicze zamontowane z przodu pojazdu; 
  • ruchomy tylny hak z regulacją wysokości;


Producent : BRUDER
Kod producenta : 04055
Wiek : 4+
Wymiary : 500 x 190 x 235 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : John Deere

Napisz recenzję

Ciągnik gąsienicowy John Deere 9620RX Bruder 04055

Ciągnik gąsienicowy John Deere 9620RX Bruder 04055

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)