Dostępność: Dostępny

Traktor Claas Axion 950 z ładowarką czołową Bruder 03013

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Lipca (Poniedziałek)


Traktor Class Axion 950 z ładowarką
od firmy Bruder cechuje się wysoką precyzją oraz solidną konstrukcją. Dlatego spodoba się posiadaczom innych modeli, którzy nie mają akurat tego w swojej kolekcji. Model został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z modelem spotykanym w polskich gospodarstwach rolnych. Stanowi ciekawe uzupełnienie kolekcji maszyn rolniczych oferowanych przez firmę Bruder przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia.

Do zestawu dołączona została ruchoma, otwierana ładowarka czołowa, w której możemy transportować piasek czy kamienie. Dołączony element można zdjąć całkowicie, by użyć samego traktorka lub z innym zaczepem. Dodatkowo można zmienić samą łyżkę ładowacza na inną, dokupioną z serii. Rodzice nie muszą martwić się już o nudę swojej pociechy. Zestaw ma możliwość zdjęcia zamontowanego z przodu obciążnika, pod którym kryje się hak do podczepienia dodatkowego sprzętu rolniczego.

Pojazdem można sterować dodatkową "długą" kierownicą poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod traktorkiem, między kołami. Dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi, dziecko może swobodne skręcać przednimi kołami.

Ciągnik posiada przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiczkami zastosowaną dla bezpieczeństwa operatora ładowacza. Dziecko ma również możliwość otwarcia klapy maski, by bawiąc się podejrzeć wygląd budowy wewnętrznej maszyny.

W traktorze zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, aby użytkowanie zabawki było bezpieczniejsze. Podczas korzystania z zabawki w domowym zaciszu, rodzic nie musi martwić się o hałas związany z zabawą. Zastosowanie odpowiednich materiałów do wykonania kół, sprawia, że dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Producent umożliwił dołączenie dodatkowych kół pojazdu. Zamontowanie ich nada pojazdowi efektownego wyglądu oraz zmniejszy wielkość kolein pozostawianych na polu. Koła bliźniacze nie zostały dołączone do zestawu. Zestaw powiększono jedynie o czerwony klucz niezbędny do demontażu kół, który znajduje się z tyłu pojazdu.

W ciągniku znajduje się terenowy układ zawieszenia, aby model sprawdził się przy zabawie po nierównym terenie. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół, dzięki niezależnemu zawieszeniu przedniej osi.

Dołączony ruchomy tylny hak, sprawia, że traktor Class Axion 950 z ładowarką pasuje do wszystkich doczepianych akcesoriów oferowanych przez firmę Bruder.

W skrócie:
 • przeszklona kabina;
 • otwierane drzwi kabiny operatora;
 • otwierana maska silnika;
 • podnoszona i otwierana ładowarka czołowa;
 • terenowy układ zawieszenia (ruchome zawieszenie przedniej osi);
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • zdejmowana przednia przeciwwaga, pod którą zamontowano hak;
 • możliwość montażu bliźniaczych kół;
 • ruchomy tylny hak;
 • możliwość demontażu kół za pomocą dołączonego klucza;
 • możliwość zmiany samej łyżki ładowacza;


Producent : BRUDER
Kod producenta : 03013
Wiek : 3+
Wymiary : 445 x 180 x 205 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Claas

Napisz recenzję

Traktor Claas Axion 950 z ładowarką czołową Bruder 03013

Traktor Claas Axion 950 z ładowarką czołową Bruder 03013

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)