Dostępność: Dostępny

Traktor Massey Ferguson 7480 z ładowarką i przyczepą do drzewa Bruder 02046

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 22 Maja (Środa)


Traktor Massey Ferguson z ładowarką czołową i przyczepą do przewozu drewna
 firmy Bruder przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zestaw wygląda jak prawdziwy, jedynie w pomniejszeniu - odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z modelem spotykanym w polskich gospodarstwach rolnych. Z zabawką dziecko może odgrywać różnorodne scenki i poczuć się jak przy prawdziwym transporcie ściętych drzew. Model wyróżnia się solidną konstrukcją oraz wysoką precyzją wykonania.

Ciągnik posiada ruchomą ładowarkę czołową, która jest w pełni zdejmowana. Dzięki tej funkcjonalności możemy użyć samego traktorka lub z ładowaczem, a rodzic nie musi martwić się już o nudę swojej pociechy. Zabawa w przewóz piasku czy kamieni pobudza dziecięcą wyobraźnie oraz uczy dokonywania wyborów. To istna frajda dla naszej pociechy, która porwie ją do zabawy na wiele godzin.

Ciągnikiem można sterować dodatkową „długą” kierownicą wkładaną przez otwór w dachu. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się z tyłu traktorka. Dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi, dziecko może swobodne skręcać przednimi kołami. Terenowe zawieszenie ułatwia przede wszystkim jazdę po nierównym terenie oraz wybojach.

Traktor posiada także otwieraną maskę silnika, dzięki której ciekawe świata dziecko może podejrzeć wygląd maszyny od środka. Układ wewnętrzny modelu został odwzorowany zgodnie z rzeczywistą maszyną. Co więcej, pojazd z przodu ma zamontowany jeszcze jeden hak, który przyda się w czasie holowania maszyny czy zabawę w parkowanie przyczepy podczepionej przed Masseyem.

Kolejnym elementem uzupełniającym całość jest przyczepa z dwuosiowym zawieszeniem, które zwiększa możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki. Skrzynię ładunkową specjalnej przyczepy do drewna można podnieść na ramieniu teleskopowym, aby bardzo szybko rozładować cały towar. Dodatkowo istnieje możliwość odchylenia bocznych burt przyczepy, co daje więcej możliwości w czasie zabawy i przyśpiesza cały proces rozładunku. Przyczepa posiada również zdejmowane łańcuchy, które zabezpieczają przewożone drewno. Podczas rozładunku opału dziecko może samo zdecydować czy wyładować towar wywrotką czy jednak odchylić burty przyczepy oraz zdjąć łańcuchy.

Aby urzeczywistnić wymyślane historyjki do zestawu dołączono 3 pale drewna, które wyglądają jak prawdziwe. Zamontowany hak z tyłu przyczepy umożliwia podczepienie dodatkowych maszyn dostępnych w ofercie. A dodana w modelu rozkładana podpora minimalizuje utrudnienia naszej pociechy podczas odstawiania jej na półkę.

Producent zadbał również o bezpieczne użytkowanie zabawki. W modelu 02046 zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania kół, dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, w ogrodzie. Dodatkowo, podczas korzystania z zabawki w domowym zaciszu, rodzic nie musi martwić się o hałas związany z zabawą. Atrakcji dziecku dostarczy również montaż kół bliźniaczych, które można dokupić do zestawu.

Traktor Massey Ferguson to znakomita zabawka, która na pewno spodoba się każdemu wielbicielowi wsi. Każdy mały leśny skrzat będzie chciał mieć zestaw w swojej domowej kolekcji.

Traktor w skrócie:
 • terenowe ruchome zawieszenie przedniej osi;
 • podnoszona maska silnika;
 • skręcanie przednich kół za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • zdejmowana ruchoma ładowarka czołowa;
 • zamontowany hak z przodu pojazdu;
Przyczepa w skrócie:
 • zdejmowane łańcuchy zabezpieczające;
 • odchylane burty przyczepy;
 • możliwość rozładunku wywrotem;
 • dwuosiowe zawieszenie;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • rozkładana podpora;
 • zamontowany hak z tyłu przyczepy;
 • 3 pale drzewa w zestawie;
 
Producent : BRUDER
Kod producenta : 02046
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 670 x 170 x 220 mm (dł x szer x wys)
Wymiary : 765 x 165 x 175 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Massey Ferguson

Napisz recenzję

Traktor Massey Ferguson 7480 z ładowarką i przyczepą do drzewa Bruder 02046

Traktor Massey Ferguson 7480 z ładowarką i przyczepą do drzewa Bruder 02046

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)