Dostępność: Dostępny

Traktor John Deere 7930 z przyczepą Bruder 03055

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 14 Lipca (Wtorek)


Traktor John Deere 7930 z ładowarką i przyczepą 2-osiową 
to zestaw, który zaskakuje swoimi gabarytami. Zabawka marki Bruder została odwzorowana w skali 1:16 i wygląda jak rzeczywisty pojazd, tyle, że w pomniejszeniu. Zabawka została wykonana z najwyższej jakości tworzywa o intensywnych kolorach, dlatego każdy miłośników pojazdów będzie chciał mieć go w swojej kolekcji. Ciągnik często możemy zobaczyć podczas pracy w polskich gospodarstwach rolnych. Przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Zestaw składa się z traktora John Deere 7930 z ładowarką czołową oraz przyczepy dwuosiowej. Ciągnik posiada przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiczkami zastosowaną dla bezpieczeństwa operatora oraz urozmaicenia zabawy dziecka. Otwierane drzwiczki to kolejna atrakcja, która pozwala dziecku włożyć figurkę do kabiny i posadzić jako operatora maszyny. Odgrywane scenki oraz wymyślane historyjki staną się bardziej realne. Ciekawy świata urwis ma możliwość otwarcia klapy maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną maszyny. Wygląd został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem.

Pojazdem można sterować dodatkową "długą" kierownicą poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod traktorkiem, między kołami. Dziecko może swobodnie skręcać przednimi kołami, dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi. Aby model sprawdził się przy zabawie po nierównym terenie, zastosowano terenowy układ zawieszenia. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół, dzięki niezależnemu zawieszeniu przedniej osi.

Ładowarka czołowa jest w pełni ruchoma, a chwytak jest otwierany ręcznie. Dołączoną część można zdjąć całkowicie, by użyć samego traktorka lub podczepić do przedniego haka, ukrytego pod podporą, dodatkowy sprzęt rolniczy. Hak można również wykorzystać do holowania pojazdu przy zabawie w mechanika. Istnieje możliwość zdjęcia jedynie chwytaka ładowarki i jego zmiana na inną łyżkę, oferowaną przez producenta. Małe drobiazgi urozmaicą zabawę dla dzieci oraz porwą je na wiele godzin.

Przyczepa posiada burtę górną oraz dolną. W przypadku, gdy zebrane plony są mniejsze, możemy całkowicie zdjąć burtę górną i korzystać jedynie z dolnej części. Co więcej, trzy dolne burty są otwierane, podobnie jak zasuwa w tylnej. Ułatwi to dziecku rozładowywanie zbiorów oraz pozwoli na odkrycie nowych funkcjonalności. W przyczepie zamontowano podnoszoną skrzynię ładunkową, która jest blokowana na ramieniu teleskopowym. Funkcja wywrotu przyda się w szczególności podczas szybkiego wyładunku transportowanego towaru.

Nie trzeba martwić się o opadanie przyczepy podczas zabawy dziecka. Dodana w modelu wysuwana podpora umożliwia utrzymanie zaczepu, minimalizując przy tym utrudnienia podczas odstawiania jej na półkę. W całym zestawie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, aby dziecko bez problemu mogło korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Producent umożliwił dołączenie do traktora kół bliźniaczych, które dostarczą dziecku dodatkowych emocji. Zamontowanie ich nada pojazdowi efektownego wyglądu oraz zmniejszy wielkość kolein pozostawianych na polu uprawnym. Koła nie zostały dołączone do zabawki.

Regulowana wysokość haka, sprawia, że do traktora John Deere 7930 z ładowarką czołową można zamontować inną przyczepę lub osprzęt oferowany przez firmę Bruder.

Traktor z ładowarką czołową w skrócie:
 • zdejmowana, ruchoma ładowarka czołowa;
 • otwierane drzwi kabiny operatora;
 • otwierana maska silnika;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • terenowy układ zawieszenia (ruchome zawieszenie przedniej osi);
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • zdejmowany obciążnik przedni, pod którym znajduje się hak;
 • ruchomy tylny hak z regulacją wysokości;
Przyczepa w skrócie:
 • podnoszona i blokowana skrzynia ładunkowa;
 • zdejmowana górna burta;
 • otwierane z trzech stron burty;
 • gumowe i profilowane opony;
 • otwierana zasuwa na wysyp w tylnej burcie;
Producent : BRUDER
Kod producenta : 03055
Wiek : 3+
Wymiary : Traktor: 440 x 175 x 205 mm Przyczepa: 370 x 165 x 180 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : John Deere

Napisz recenzję

Traktor John Deere 7930 z przyczepą Bruder 03055

Traktor John Deere 7930 z przyczepą Bruder 03055

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)