Dostępność: Dostępny

Traktor John Deere 6920 z przyczepą wywrotką Bruder 02057

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 17 Grudnia (Wtorek)


Traktor John Deere 6920 z ładowaczem czołowym i przyczepą wywrotką uzupełnia kolekcję nowości 2019 proponowanych przez markę
Bruder. Ciągnik z przyczepą został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z modelami maszyn spotykanymi w polskich gospodarstwach rolnych. Zabawki wyróżniają się solidną konstrukcją oraz wysoką precyzją wykonania. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Uprawa pola, przewóz towarów czy zbiory, to prawdziwa frajda dla chłopców. Dlatego też zabawka na pewno spodoba się każdemu małemu wielbicielowi maszyn rolniczych.

Traktorem można sterować dodatkową „długą” kierownicą wkładaną przez otwór w dachu. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się z tyłu traktorka. Dziecko może swobodne skręcać przednimi kołami za sprawą niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi zastosowanego przez producenta. Ciągnik posiada również ruchomą ładowarkę czołową, która jest w pełni zdejmowana. Dzięki tej funkcjonalności możemy użyć samego traktorka lub z innym zaczepem, a rodzic nie musi martwić się o nudną zabawę.

Co więcej, ciekawe świata dziecko może podejrzeć wygląd maszyny od środka, dzięki otwieranej masce silnika. Układ wewnętrzny modelu został odwzorowany zgodnie oryginalną maszyną. Co więcej, zamontowany z przodu obciążnik posiada hak, dzięki czemu zabawa dla dziecka stanie się bardziej wyjątkowa.

Zestaw uzupełnia czerwona przyczepa wywrotka. Za sprawą skrzyni ładunkowej zamontowanej na teleskopowym ramieniu dziecko ma możliwość wywrotu towaru górą. Podczas unoszenia się całej skrzyni tylna burta otwiera się automatycznie. W przypadku, gdy naszej pociesze nie zależy na szybkim rozładunku (jedynie na frajdzie z zabawy) wystarczy otworzyć zasuwę w tylnej burcie.

Dodatkowo przyczepa posiada dwuosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki. Z tyłu przyczepy zamontowano hak, który umożliwia podczepienie innych maszyn dostępnych w ofercie. Natomiast w zaczepie z przodu zabawki umieszczono wysuwaną podporę, dzięki której zabawka będzie stała samodzielnie po odczepieniu od traktorka. Taka funkcjonalność umożliwia zabawę samą przyczepą, a także ułatwia maluchowi odstawienie jej na swoje miejsce w pokoju :)

Producent zadbał również o bezpieczne użytkowanie zabawki. W modelu zastosowano terenowy układ zawieszenia, który jak najbardziej sprawdzi się przy zabawie na nierównym terenie. A w całym zestawie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania kół, dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, w ogrodzie. Dodatkowo, podczas korzystania z zabawki w domowym zaciszu, rodzic nie musi martwić się o hałas związany z zabawą.

Traktor w skrócie:
 • terenowy układ zawieszenia;
 • podnoszona maska silnika;
 • skręcanie przednich kół za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • obciążnik przedni z hakiem;
 • możliwość montażu bliźniaczych kół;
 • zdejmowana w pełni ruchoma ładowarka czołowa;
Przyczepa w skrócie:
 • wywracana skrzynia ładunkowa na teleskopowym ramieniu;
 • otwierana automatycznie tylna burta;
 • otwierana zasuwa w tylnej burcie;
 • dwuosiowe zawieszenie;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • wysuwana podpora;
 • zamontowany hak z tyłu przyczepy;
Producent : BRUDER
Kod producenta : 02057
Wiek : 3+
Wymiary : Traktor: 298 x 165 x 177 mm; Przyczepa: 390 x 170 x 145 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : John Deere

Napisz recenzję

Traktor John Deere 6920 z przyczepą wywrotką Bruder 02057

Traktor John Deere 6920 z przyczepą wywrotką Bruder 02057

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)