Dostępność: Dostępny

Traktor Claas Nectis 267F z ładowarką i przyczepą Bruder 02112

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 23 Sierpnia (Piątek)

Traktor Class Nectis 267F z ładowarką i przyczepą
od firmy Bruder przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Model został odwzorowany zgodnie z oryginalną maszyną w skali 1:16. Zabawka cechuje się wysoką precyzją oraz solidną konstrukcją wykonania i spodoba się każdemu pasjonacie traktorków.

Zestaw składa się z traktora Claas Nectis 267F z ładowarką czołową oraz przyczepy wywrotki.

Ciągnik posiada terenowy układ przedniego zawieszenia, który sprawdzi się przy zabawie na nierównym terenie. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół.

Zabawa dla dziecka stanie się ciekawsza przy zdejmowaniu zamontowanego z przodu obciążnika. Pod nim kryje się hak, do którego można podczepić dodatkowy osprzęt rolniczy. Jeszcze jeden hak został zamontowany z tyłu przyczepy. Dzięki nim do zestawu mały urwis może podczepić inne zabawki z serii.

Ciągnikiem można sterować dodatkową kierownicą wkładaną przez otwór w dachu. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się z tyłu traktorka. Zastosowanie przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi pozwala dziecku swobodne skręcać przednimi kołami.

Ciągnik posiada ruchomą ładowarkę czołową, która jest w pełni zdejmowana. Dzięki tej funkcjonalności możemy użyć samego traktorka lub z innym zaczepem, a rodzic nie musi martwić się o nudę swojej pociechy.

Przyczepa
posiada dwuosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki. Podnoszona skrzynia ładunkowa, blokowana jest na ramieniu teleskopowym. Podczas rozładunku towaru istnieje możliwość zastosowania wywrotu oraz otwarcie trzech burt, co przyśpieszy cały proces. Nie trzeba martwić się także o opadanie przyczepy po odczepieniu od traktora. Dodana w modelu wysuwana podpora umożliwia utrzymanie zabawki oraz minimalizuje utrudnienia dla naszej pociechy.

Producent zadbał o bezpieczne użytkowanie zabawki poprzez zastosowanie w całym zestawie miękkich gumowych opon z profilowanym bieżnikiem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania kół, dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, w ogrodzie. Dodatkowo, podczas korzystania z zabawki w domowym zaciszu, rodzic nie musi martwić się o hałas związany z zabawą.

Traktor w skrócie:
 • terenowy układ zawieszenia (ruchome zawieszenie przedniej osi);
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • zdejmowany obciążnik przedni, pod którym zamontowano hak;
 • tylny hak;
Przyczepa w skrócie:
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • dwuosiowe zawieszenie;
 • otwierane z trzech stron burty;
 • podnoszona i blokowana skrzynia ładunkowa;
 • wysuwana podpora;
 • hak zamontowany z tyłu przyczepy;


Producent : BRUDER
Kod producenta : 02112
Wiek : 3+
Wymiary : traktor: 252 x 129 x 150 mm przyczepa: 325 x 148 x108 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Claas

Napisz recenzję

Traktor Claas Nectis 267F z ładowarką i przyczepą Bruder 02112

Traktor Claas Nectis 267F z ładowarką i przyczepą Bruder 02112

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)