Śpiochy z kapturem we wzór w paski 42 cm Antonio Juan 0142_57

Dostępność: Dostępny

Śpiochy z kapturem we wzór w paski 42 cm Antonio Juan 0142_57

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 21 Września (Wtorek)

Piżamka z kapturem
to kolejny egzemplarz, który wyposaży garderobę lalki o wysokości 42 cm. Komplet ubraniowy składa się z jednoelementowych śpioszków z kapturem. W całości komplet jest w beżowym kolorze, a ponadto ozdobiony drobnymi żółtymi paskami. Jako element dekoracyjny na środku ciuszka umieszczono postać dinozaura. Ponadto w ubranku wykończenie kołnierzyka oraz mankiety stanowi niebieski welurowy materiał. Dopełnieniem zestawu będą również rękawkiczki o takim sam wzorze i kolorze co rampers. Strój przykuwa uwagę z racji, że przy stópkach, na zakończeniach rękawiczek oraz kaptura umieszczono brązowe wstawki jak typowe dla dinozaura. Unikatowy strój na pewno zwróci uwagę nie tylko ciekawych świata dzieci, ale również ich rodziców.

Kolorowy rampers zawieszono na tekturowym wieszaczku z oryginalnym logo producenta, a całość zapakowano w foliową torebkę. Zapakowane ubranko sprawi, że nie dojdzie do zabrudzenia, a kiedy tak się stanie można je uprać ręcznie. 

Marka Antonio Juan wychodzi naprzeciw naszym najmłodszym użytkownikom, aby wybór był szeroki i można było tworzyć własne stylizacje. Bogaty wybór dodatków sprawi, że każda z naszych pociech będzie świetnie sobie radziła z przebieraniem.

W zestawie:
  • piżamka z katpurem;
  • rękawiczki z brązowymi wstawkami.

Producent : ANTONIO JUAN
Kod producenta : 0142_57
Wiek : 3+
Wysokość lalki : 42 cm

Napisz recenzję

Śpiochy z kapturem we wzór w paski 42 cm Antonio Juan 0142_57

Śpiochy z kapturem we wzór w paski 42 cm Antonio Juan 0142_57

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)