Sweterek z krótkimi spodenkami 42 cm Antonio Juan 0142_64

Dostępność: Dostępny

Sweterek z krótkimi spodenkami 42 cm Antonio Juan 0142_64

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 21 Września (Wtorek)

Zestaw z krótkimi spodenkami
 to kolejna propozycja ubraniowa, którą oferuje hiszpańska marka Antonio Juan. Komplet składa się ze sweterka oraz krótkich bufiastych spodenek. Sweterek posiada tkany wzór, a wykończenie kołnierzyka stanowi elegancka falbanka ozdobiona motywem w różowe groszki. Natomiast nogawki spodenek zakończono gumeczkami, aby lepiej dopasowały się do nóżki laleczki i odpowiednio prezentował się z całą stylizacją. Ubranko po całości zdobi nakrapiany wzór oraz falbanka wykończona drobnymi pluszowymi pomponikami. Dopełnieniem stroju jest wiązana opaska z elegancką kokardką o tym samym wzorze i kolorze co bufiaste spodenki. Sweterek zapianany jest z tyłu na rzep,a  to pozwoli na łatwiejszą obslugę w ubieraniu laleczki, a w późniejszym czasie pozwoli na szybsze samodzielne ubieranie.

Każdy z kompletów wykonano z należytą starannością, aby każda z laleczek czuła się komfortowo w danej stylizacji, a co więcej dodatkowe ubranko sprawi, że dziewczynki będą miały większe możliwości w przebieraniu laleczki.

Komplet przeznaczony jest dla dzieci do zabawy powyżej 3 roku życia. Wszystkie produkty zostały wytworzone z uwzględnieniem wszystkich norm oraz restrykcji bezpieczeństwa, czego dowodem są uzyskane przez producenta certyfikaty CE.

W zestawie:
  • tkany sweterek z kołnierzykiem;.
  • kremowe bufiaste spodenki;
  • wiązana opaska z kokardką.

Producent : ANTONIO JUAN
Kod producenta : 0142_64
Wiek : 3+
Wysokość lalki : 42 cm

Napisz recenzję

Sweterek z krótkimi spodenkami 42 cm Antonio Juan 0142_64

Sweterek z krótkimi spodenkami 42 cm Antonio Juan 0142_64

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)