Roztańczone Biedroneczki VTech 60477

Dostępność: Dostępny

Roztańczone Biedroneczki VTech 60477

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 23 Sierpnia (Piątek)


Roztańczone Biedroneczki
to interaktywna zabawka oferowana przez firmę Vtech, która zachęci dzieci do aktywności ruchowej. Zabawka została stworzona z myślą o dzieciach od 12 do 36 miesiąca życia. Dziecko, które uczy się raczkować może bawić się jeżdżąc biedronkami. Wystarczy delikatnie popchać zabawkę, a maluch ujrzy obracającą się małą biedronkę. Z kolei, dla urwisów które chodzą w zabawce zamontowany jest sznurek do ciągnięcia biedronek, by zabrać je ze sobą na przygodę.
Gadające zwierzątko zadziwi efektami świetlnymi oraz melodyjkami i rymowankami towarzyszącymi podczas wspólnej zabawy.

Zabawka posiada 2 tryby zabawy: zagadkowy oraz muzyczny.

W pierwszym trybie dziecko przez zabawę może uczyć się pierwszych cyferek, kształtów i przedmiotów.

Do zabawki dołączonych jest 6 elementów do sortowania. Mama biedronka przeprowadza nasza pociechę przez zabawę w sortowanie kształtów. Zabawka mówi dziecku, który kształt ma włożyć i cieszy się, gdy te zrobi to dobrze. Jeśli dziecko popełni błąd, biedronka, komentuje, że nastąpił błąd i by się poprawić. Wystarczy wcisnąć małą biedroneczkę, a ułożone kształty rozsypują się na wszystkie strony. Teraz możemy jeszcze raz rozpocząć zabawę z kształtami.

Na każdym z 6 przycisków jest inny kształt, a także rysunek obrazujący liczbę. Po naciśnięciu przycisku biedroneczki mówią jakiego jest kształtu. Gdy naciśniemy przycisk ponownie, zabawka wypowie cyferkę. Przy trzecim przyciśnięciu klocka zabawka mówi, co jest narysowane i obrazuje daną cyferkę. Zabawie towarzyszą wyraźne, proste i odpowiednie do sytuacji rymowanki. Zabawka posiada także dwa podłużne przyciski na wierzchu zabawki.

W drugim trybie zabawy dziecko naciskając przyciski włącza nowe piosenki i melodyjki.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową , natomiast sorter sprzyja rozwojowi motoryki, sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.

W zestawie znajduje się instrukcja obsługi zabawki oraz katalog z zabawkami firmy vTech.

 
Producent : TREFL
Kod producenta : 60477
Wiek : 12 - 36 msc
Wymiary opakowania : 306 x 154 x 279 mm
Baterie : 2 x AA (testowe w zestawie)
Język : polski

Napisz recenzję

Roztańczone Biedroneczki VTech 60477

Roztańczone Biedroneczki VTech 60477

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)