Dostępność: Dostępny

MB Sprinter pomoc drogowa z sygnalizacją + Jeep Bruder 02535

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 26 Lutego (Piątek)


Z zestawem pomoc drogowa MB Sprinter z jeepem przewieziesz każdy niesprawny pojazd, jak również ten po wypadku. Laweta MB Sprinter dominuje na polskich drogach, dlatego też został dodany do gamy pojazdów marki Bruder w skali 1:16. Pojazd w najmniejszym szczególe przypomina oryginał, również pod względem kolorystyki. Zabawka została wykonana z doskonałą precyzją, a sama konstrukcja jest bardzo solidna. Nieraz na pewno widziałeś na żywo taką lawetę holującą super auto. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 3 roku życia. Zestaw składa się z dwóch pojazdów: lawety MB Sprinter oraz jeepa.

Pomoc drogowa posiada dwuosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Drzwi przeszklonej kabiny otwierają się by na miejscu kierowcy lub pasażera umieścić figurkę z serii bWorld. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie. Wszystkie postacie z tej serii mają ruchome kończyny oraz można je posadzić w kabinie z wyciągniętymi rękoma by trzymały kierownicę.

W adapterze z przodu lawety zamontowano wciągarkę linową, którą w łatwy sposób można przepiąć za kabinę, tj. na platformę przewozową transportera samochodów. Wciągarka linowa jest zwijana i rozwijana za pomocą pokrętła znajdującego się tuż obok bębna na który nawijana jest linka. Dzięki tej wciągarce nawet pojazdy w najtrudniejszej sytuacji można wybawić z opresji. Zanim wciągniemy pojazd na podest należy wysunąć tylne najazdy. Dodatkowym zabezpieczeniem w procesie załadunku samochodu są dołączone kliny pod koła. Kiedy nie są już nam potrzebne, a chcemy mieć je pod ręką, wystarczy przechowywać je w skrzynkach narzędziowych. Otwierane pojemniki na narzędzia przymocowane są przy lewym i prawym boku platformy. Gdy jeep jest już na miejscu i został odpowiednio zabezpieczony tylne najazdy możesz z powrotem wepchnąć bezpośrednio pod samochód.

Czerwony Jeep
dodaje uroku całej zabawce. Jego przednie koła sterowane są za pomocą kierownicy. Jeśli chcesz skręcić jeepem wystarczy przekręcić kierownicę, a koła zmienią kierunek jazdy. Samochód posiada otwieraną klapę silnika, dzięki której ciekawe świata dziecko może podejrzeć wygląd maszyny od środka. Układ wewnętrzny modelu został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem. Dziecko może także opuścić przednią szybę na maskę, a samochód stanie się prawdziwym kabrioletem. Duży bagażnik sprawia, że pojazd sprawdzi się w niejedną daleką podróż.

Bezpieczne i szybkie dotarcie na miejscu wypadku oraz wyróżnienie na drodze zapewni zamontowany moduł świetlno– dźwiękowy, a także sprawi większą frajdę z zabawy dla naszego malucha. Dołączony moduł steruje 2 pomarańczowymi światłami znajdującymi się na dachu pojazdu. Dodatek obsługiwany jest za pomocą 4 przycisków, które wydają dźwięk 3 różnych sygnałów syren uprzywilejowanych (karetki pogotowia, straży pożarnej oraz policji) oraz odgłos zapalanego silnika. Wszystkim odgłosom towarzyszą efekty świetlne. Można wyłączyć światła i dźwięk naciskając ponownie przycisk lub poczekać ok. 20 sekund aż wyłączą się same.

Wizualny wygląd całego zestawu uzupełniają gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, które umożliwiają korzystanie z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dodatkowo dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.

MB Sprinter w skrócie:
 • otwierane drzwi kabiny kierowcy;
 • przeszklona kabina kierowcy;
 • dwuosiowe zawieszenie;
 • wciągarka linowa do wciągania samochodów;
 • wysuwane tylne najazdy;
 • otwieranie pokrywy skrzynek narzędziowych po lewej i prawej stronie;
 • dołączone kliny pod koła można przechowywać w skrzynkach narzędziowych;
 • dołączony moduł świetlno-dźwiękowy;
 • gumowe, miękkie opony z profilowany bieżnikiem;
Jeep w skrócie:
 • otwierana klapa silnika;
 • opuszczana przednią szyba;
 • przednie koła sterowane za pomocą kierownicy.

Producent : BRUDER
Kod producenta : 02535
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 500x190x220 mm
Wymiary : Sprinter: 500 x 172 x 185 mm Jeep: 260 x 145 x 145 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Mercedes

Napisz recenzję

MB Sprinter pomoc drogowa z sygnalizacją + Jeep Bruder 02535

MB Sprinter pomoc drogowa z sygnalizacją + Jeep Bruder 02535

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)