Dostępność: Dostępny

MB Sprinter do prac drogowych z figurką i akcesoriami Bruder 02537

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 19 Lutego (Wtorek)

MB Sprintera do prac drogowych
marki Bruder nie może zabraknąć w kolekcji przyszłych pracowników pomocy drogowej. Ze względu na występowanie w zestawie małych elementów, zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia. Zabawka została odwzorowana w skali 1:16 zgodnie z rzeczywistym modelem spotykanym na drogach. Naprawy i konserwacja dróg, chodników i parków są powszechne w każdym mieście i gminie. Ze względu na swój rozmiar i zmienny charakter MB Sprinter jest pojazdem preferowanym przez wiele gmin.

Producent do zestawu dołączył figurkę robotnika drogowego z ruchomymi kończynami oraz głową, aby umieszczać je w pojazdach marki oraz dowolnie kształtować pozy. Figurka posiada ruchome dłonie, by bez problemu trzymać kierownicę pojazdu lub inne akcesoria niezbędne do wykonywania pracy. Aby przybliżyć konkretne obowiązki do zestawu dołączone zostały trzy znaki drogowe, pachołki oraz taczka z szuflą i szczotką do zamiatania. Akcesoria pasują do każdej figurki z serii bWorld.

Model posiada przeszkloną kabinę kierowcy, którą dziecko podczas zabawy może otworzyć i umieścić w niej kierowcę, aby mógł on bez przeszkód dojechać na miejsce zgłoszenia. Wystraczy otworzyć drzwi kabiny i umieścić w środku robotnika, który będzie kierował pojazdem. Cały zestaw posiada dwuosiowe zawieszenie, które sprawdzi się przy jeździe po nierównym terenie. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

W przyczepie pojazdu przy rozładunku można otworzyć trzy burty, w zależności od chęci dziecka oraz ładunku który przewozi. Gdy przewozimy sypkie produkty dziecko może rozładować towar przez wywrot za pomocą skrzyni montowanej na ramieniu teleskopowym. Dodatkowo można zablokować ładunek w pozycji uniesionej.

W opakowaniu znajdują się dwa zdejmowane najazdy, które pozwalają na bezpieczne załadowanie pojazdu na przyczepę. Wystarczy ustawić je przy tylnej burcie, a miniwywrotka wjedzie do środka. Z tyłu samochodu znajduje się hak, dzięki któremu zaholujemy niesprawny samochód czy traktor, połącz samochody linką i gotowe.

Odpowiednia widoczność na drodze to podstawa. Ostrzeżenie dla kierowców oraz dotarcie na miejsce pracy zapewni zamontowany moduł świetlno– dźwiękowy, a także sprawi większą frajdę z zabawy dla naszego malucha. Dołączony moduł steruje 4 pomarańczowymi światłami. Dodatek obsługiwany jest za pomocą 4 przycisków, które wydają dźwięk 3 różnych sygnałów syren uprzywilejowanych oraz odgłos zapalanego silnika. Można wyłączyć światła i dźwięk naciskając ponownie przycisk lub poczekać ok. 20 sekund aż wyłączą się same.

Producent zadbał o zabawę naszego dziecka, poprzez montaż w samochodzie miękkich gumowych opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu. Zabawa w ratownika medycznego pobudza wyobraźnię, zachęca dziecko do dalszej zabawy czy też pozwoli odnaleźć ich nowe pasje.

W skrócie:
  • otwierane z trzech stron burty ładunkowe;
  • przyczepa wywrotka na ramieniu teleskopowym z możliwością blokady;
  • dwuosiowe zawieszenie;
  • otwierane drzwi kabiny kierowcy;
  • zdejmowane najazdy;
  • zamontowany hak z tyłu przyczepy;
  • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;
  • zamontowany moduł świetlno- dźwiękowy;
  • dołączone akcesoria: figurka robotnika drogowego z taczką, pachołki i 4 znaki drogowe;
  • w zestawie adapter do osprzetu z przodu pojazdu;


Producent : BRUDER
Kod producenta : 02537
Wiek : 3+
Wymiary : 408 x 180 x 188 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Mercedes

Napisz recenzję

MB Sprinter do prac drogowych z figurką i akcesoriami Bruder 02537

MB Sprinter do prac drogowych z figurką i akcesoriami Bruder 02537

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)