Dostępność: Dostępny

Scania R kurier UPS z podnośnikiem Bruder 03581

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 22 Października (Poniedziałek)

Samochód ciężarowy Scania R 
to kolejny pojazd, który należy do floty firmy kurierskiej UPS. Bruder oferuje teraz tę wersję pojazdu z wymienną jednostką kontenerową i mobilnym wózkiem widłowym. Nie może zabraknąć go w kolekcji miłośników aut dostawczych i przyszłych kurierów. UPS to jeden z wiodących na świecie dostawców usług spedycyjnych, który korzysta z aut dostawczych Scania R przewożących przesyłki większych gabarytów. Ciężarówka wygląda jak prawdziwy pojazd UPS, tylko tyle, że pomniejszony w skali 1:16. Ze względu na występowanie w zestawie małych elementów, zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia. Zabawa w dostarczanie zamówionych przesyłek do klientów oraz wszelkie związane z tym prace magazynowe umilą wolny czas naszego urwisa.

Scania R UPS posiada trzyosiowe zawieszenie, które sprawdzi się przy jeździe po nierównym terenie. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. W kabinie z otwieranymi drzwiami można umieścić także figurkę z serii bWorld jako kierowcę, która nie jest dołączona do zestawu i należy nabyć ją oddzielnie. Kierowca ciężarówki nie będzie miał żadnego problemu z zaparkowaniem do załadunku, a to wszystko za sprawą składanych lusterek.

Przesyłki kurier może umieścić w kabinie przez tylne drzwi otwierane na dwa skrzydła. Tylna klapa jest otwierana na dwa zatrzaski. Wystarczy użyć zasuwy, by otworzyć klapę i zacząć ładować towar. Dodatkową, wyjątkową opcją tego pojazdu jest wymienna jednostka ładunkowa, którą można zdjąć całkowicie i ustawić na ziemi lub rozkładanych, czerwonych podporach zamontowanych do kontenera. Dziecko może ustawić kontener bez zbędnych problemów w dowolnym miejscu w pokoju. Gdy dziecku znudzi się zabawa, może rozłożyć kontener na pojedyncze części i spróbować złożyć go ponownie. Kontener stanie się wówczas puzzlami :)

Producent zadbał również o bezpieczne użytkowanie zabawki. W ciężarówce zamontowano gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem. Zastosowanie odpowiednich materiałów do wykonania opon sprawia, że dziecko bez problemu może korzystać z zabawki zarówno w domowym zaciszu, jak i w ogrodzie.

Producent do zestawu dołączył wózek widłowy z miejscem na minifigurkę, które pomogą Ci w załadunku dużych przesyłek. Z zestawem marki Bruder wczujesz się w rolę prawdziwego doręczyciela przesyłek UPS.

Ramiona wózka widłowego poruszają się w górę i w dół. Możesz także regulować rozstaw wideł. Nasza pociecha bez problemu może bezpiecznie unieść przewożone przesyłki i spakować je na samochód. Wózek posiada podwójny maszt wyciągowy, który umożliwia podniesienie ładunku na większa wysokość. Rozwiązanie ułatwia także obsługę maszyny jedną ręką oraz manewrowanie w bardzo ograniczonych przestrzeniach. By odgrywana scena stała się bardziej realna do zabawy dołączono 2 palety typu EURO.

Na dachu ciężarówki Scania R firmy UPS można wstawić dodatkowy moduł świetlno – dźwiękowy by kierowcy zachowali większą ostrożność a sama ciężarówka stwarzała mniejsze zagrożenie. Przewóz przesyłek stanie się bardziej widoczny na drodze.
Podczas zabawy w magazyn i przewóz ładunków dziecko rozwija oraz pobudza wyobraźnię, a także uczy się obowiązków, które należą do danego zawodu. Transportowane towary nie zostaną uszkodzone, a na magazynie będzie panował większy ład i porządek.

W skrócie:
  • otwierane dwa skrzydła tylnych drzwi;
  • otwierane drzwi kabiny kierowcy; 
  • przeszklona przednia szyba w kabinie kierowcy; 
  • składane lusterka boczne;
  • zdejmowany kontener z rozkładanymi podporami;
  • możliwość rozłożenia pojemnika na pojedyncze części;
  • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;
  • wózek widłowy z podwójnym masztem z regulowaną wysokością (góra i dół) i rozstawem wideł;
  • dołączone 2 palety typu EURO;
  • możliwość wstawienia modułu świetlno – dźwiękowego (nabywany oddzielnie);


Producent : BRUDER
Kod producenta : 03581
Wiek : 4+
Wymiary : 520 x 185 x 265 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Scania

Napisz recenzję

Scania R kurier UPS z podnośnikiem Bruder 03581

Scania R kurier UPS z podnośnikiem Bruder 03581

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)