Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Scania R z kontenerem i figurką wołu Bruder 03549
 • Scania R z kontenerem i figurką wołu Bruder 03549
 • Scania R z kontenerem i figurką wołu Bruder 03549
 • Scania R z kontenerem i figurką wołu Bruder 03549
Scania R z kontenerem i figurką wołu Bruder 03549 Scania R z kontenerem i figurką wołu Bruder 03549 Scania R z kontenerem i figurką wołu Bruder 03549
Scania R z kontenerem i figurką wołu Bruder 03549

Scania R z kontenerem do przewozu zwierząt Bruder 03549

Kod producenta: BR03549
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
289,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Scania R z kontenerem do przewozu zwierząt Bruder 03549

Scania R z kontenerem do przewozu zwierząt Bruder 03549

 

Ciężarówka Scania R z kontenerem 03549 do przewozu zwierząt od firmy Bruder. Scania została odwzorowana w skali 1:16 zgodnie z modelem spotykanym w polskich hodowlach zwierząt. Model wyróżnia się solidną konstrukcją oraz wysoką precyzją wykonania. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia.
Ciężarówka stanowi uzupełnienie kolekcji, która na pewno spodoba się każdemu małemu miłośnikowi zwierząt. Zabawa w przewóz koni na zawody, wołów czy krówek na sprzedaż umili wolny czas naszego urwisa. Aby zapewnić dziecku więcej frajdy i urzeczywistnić zabawę w zestawie znajduje się figurka krowy.

Samochód posiada trzyosiowe zawieszenie, które pozwala na przewóz większej liczby zwierzątek, a także zwiększa trwałość zabawki. Naczepa posiada otwierane drzwiczki kabiny oraz składane lusterka boczne. Teraz nawet parkowanie tyłem nie jest straszne, gdyż można dostosować ich wysokość do operatora. Przednia szybka Scanii została przeszklona, by jeszcze bardziej przypominała prawdziwy pojazd.

W kontenerze zastosowano ułatwiony sposób załadunku towarów przez wahadłowe drzwi umieszczone z tyłu pojazdu. Wystarczy użyć zasuwy, by otworzyć klapę i zacząć ładować towar. Kontener do przewozu zwierząt można zdjąć całkowicie i ustawić na ziemi lub rozkładanych, czerwonych podporach dołączonych do kontenera. Dziecko może ustawić kontener bez zbędnych problemów w dowolnym miejscu w pokoju. Gdy dziecku znudzi się zabawa, może rozłożyć kontener na pojedyncze części i spróbować złożyć go ponownie. Kontener stanie się wówczas puzzlami :)

Tylną klapę, która jest otwierana na dwa zatrzaski można dodatkowo wydłużyć, rozkładając ją. Aby zwierzątko mogło bezpiecznie wejść i wyjść z naczepy w podeście zamontowano składane barierki. Jeśli ich nie potrzebujemy istnieje możliwość ich demontażu. Aby młody wielbiciel zwierząt mógł sprawdzić czy ze zwierzątkiem nic się nie dzieje, wystarczy otworzyć boczne, niebieskie drzwi kontenera. Dzięki dołączonej barierce do rozdzielenia wewnątrz kontenera, podczas jednego transportu możemy przewieźć dwa rodzaje zwierzątek. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwa poidła, które można zamontować na bocznych ściankach w przypadku dłuższego przewozu w upalne dni. Zwierzątka mają w ten sposób ciągły dostęp do wody.

Producent zadbał również o bezpieczne użytkowanie zabawki. W ciężarówce zamontowano gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem. Zastosowanie odpowiednich materiałów do wykonania opon sprawia, że dziecko bez problemu może korzystać z zabawki zarówno w domowym zaciszu, jak i w ogrodzie.

Na dachu ciężarówki Scania do przewozu zwierząt można wstawić dodatkowy moduł świetlno – dźwiękowy. Przewóz hodowli stanie się bardziej widoczny na drodze.

W skrócie:
 • składane boczne lusterka;
 • otwierane drzwi z przeszkloną przednią szybą w kabinie kierowcy;
 • otwierane boczne drzwi kontenera;
 • rozkładany tylny podest ze składanymi barierkami;
 • zdejmowana barierka do rozdzielenia wewnątrz pojemnika;
 • zdejmowany kontener z rozkładanymi podporami;
 • 2 kojce do picia do zaczepienia w ścianie bocznej;
 • rozkładane nogi podpierające;
 • w zestawie figurka krowy;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03549
Wiek:
4+
Wymiary:
520 x 185 x 265 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
575 x 185 x 275 mm
Marka:
Scania