Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Mercedes Arocs z wysuwanym kontenerem i minikoparką Schaef HR16 Bruder 03624
 • Mercedes Arocs z wysuwanym kontenerem i minikoparką Schaef HR16 Bruder 03624
 • Mercedes Arocs z wysuwanym kontenerem i minikoparką Schaef HR16 Bruder 03624
 • Mercedes Arocs z wysuwanym kontenerem i minikoparką Schaef HR16 Bruder 03624
Mercedes Arocs z wysuwanym kontenerem i minikoparką Schaef HR16 Bruder 03624 Mercedes Arocs z wysuwanym kontenerem i minikoparką Schaef HR16 Bruder 03624 Mercedes Arocs z wysuwanym kontenerem i minikoparką Schaef HR16 Bruder 03624
Mercedes Arocs z wysuwanym kontenerem i minikoparką Schaef HR16 Bruder 03624

Mercedes Arocs z wysuwanym kontenerem i minikoparką Schaef HR16 Bruder 03624

Kod producenta: BR03624
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
244,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Mercedes Arocs z wysuwanym kontenerem i minikoparką Schaef HR16 Bruder 03624

Mercedes Arocs z wysuwanym kontenerem i minikoparką Schaef HR16 Bruder 03624

 

Ciężarówka Mercedes Arocs z wysuwanym kontenerem i minikoparką Schaffer 03624 to idealny zestaw uzupełniający wyposażenie maszyn marki Bruder. Kontener transportowy jest nieodłączną częścią placu budowy, gdzie wykorzystuje się go często do usuwania gruzu oraz przewożenia sypkich materiałów typu piasek. Z kolei koparka uzupełni zestaw i przyśpieszy załadunek. Zabawka została odwzorowana w skali 1:16 zgodnie z oryginalnym modelem. Producent zabawkowych pojazdów stawia przede wszystkim na najwyższej jakości wykonanie oraz najlepsze materiały. To wszystko po to by zachwycić swoim wyglądem każdego pasjonata maszyn. Twórcom zależy przede wszystkim, by zabawka wyróżniała się solidną konstrukcją, a dziecko cieszyło się nią przy zabawie i niejeden raz ochoczo do niej powracało.

Samochód ciężarowy ma trzyosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki. Nasz urwis może bez żadnych obaw załadować pełen kontener i przewozić w nim ciężkie kamyki czy piasek. W kabinie Mercedesa zamontowano przeszkloną przednią szybę, dzięki której w środku nie ma tyle kurzu i panuje większy porządek. Dodatkowo drzwi po obu stronach kabiny otwierają się, by dziecko mogło odgrywać scenki i umieszczać wewnątrz kierowcę. Model wyposażono w składane lusterka boczne, których wysokość można dostosować do operatora, a w czasie postoju złożyć je całkowicie. Kierowca ciężarówki nie będzie więc miał żadnego problemu z podjazdem tyłem do załadunku. Figurka operatora nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie. Z zabawką kompatybilne są wszystkie figurki z serii bWorld.

W Mercedesie rozładunek towarów może odbyć się przez uniesienie kontenera do pozycji pionowej przez wahadłowe drzwi z tyłu pojazdu. Po ustawieniu ciężarówki w odpowiednim miejscu i podniesieniu kontenera wystarczy użyć zasuwy, by otworzyć skrzydła tylnej burty. Dziecko może także rozładować przewieziony piasek przez górę przyczepy wybierając go łopatką lub wiaderkiem. Nasz pociecha sama wybierze metodę rozładunku.

Wysuwany na specjalnym ramieniu kontener można odłączyć całkowicie od ciągnika i postawić go jako odrębny element do zabawy. Wyjątkowa funkcjonalność wysunięcia kontenera do poziomu gruntu sprawdzi się przede wszystkim w czasie załadunku towarów, szczególnie tych o większym gabarycie. Z tyłu przyczepy zamontowane zostały dwie rolki, które obracając się ułatwiają opuszczenie kontenera. Dzięki zastosowanej funkcjonalności rodzic nie musi martwić się ani chronić powierzchni przed zarysowaniami.

Konstruktorzy zadbali także o bezpieczne użytkowanie zabawki poprzez montaż gumowych miękkich opon z profilowanym bieżnikiem. Zastosowanie odpowiednich materiałów do wykonania opon sprawia, że dziecko może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, chociażby w ogrodzie. Przewożenie sypkich substancji czy wywożenie gruzu to istna frajda dla naszej pociechy, która porwie ją do zabawy na wiele godzin.

Ciężarówkę z kontenerem marki Mercedes można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno - dźwiękowy montowany na wierzchu kabiny. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest dołączony do zestawu. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność na drodze. 

Kolejnym elementem zestawu jest minikoparka, którą można transportować w kontenerze. W maszynie budowlanej zamontowano pełni funkcjonalne ruchome ramię koparki, które można zablokować w pozycji uniesionej. Można przechylić samą łyżkę, w przypadku, gdy chcemy np. poszerzyć wykop czy zabrać więcej ładunku. Gdy dziecku znudzi się zabawa tą łyżką, możliwa jest zmiana łopaty. Poprzez zabawę dziecko uczy się podejmowania decyzji oraz kolejności wykonywanych czynności, a więc zabawka sprawdzi się podczas niejednej wolnej chwili małego urwisa.

Dodatkowo z przodu pojazdu znajduje się spychacz, który pozwoli dziecku na wyrównanie nierównego terenu czy zsunięcia usypów. Aby ułatwić przejazd po nierównym oraz piaszczystym terenie maszyna posiada gumowe, obracające się gąsienice. Nasza pociecha bez problemu może bawić się w ogrodzie czy domu. Maszyna nie wydaje hałaśliwych dźwięków, a dodatkowo na piasku pozostawia fajny wzorek.

W maszynie znajduje się obracana o 360 stopni kabina wraz z ładowarką by bez zbędnego przestawiania maszyny przenieść wykopany piasek czy zacząć kopać drugi dół po przeciwnej stronie. Operator maszyny widzi również co się dzieje z drugiej strony i czy może spokojnie wykonywać manewry nie stwarzając wokół niebezpieczeństwa.

Każdemu rodzicowi zależy na zadbaniu o bezpieczeństwo pociechy. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię dziecka.

Mercedes Arocs w skrócie:
 • trzyosiowe zawieszenie;
 • składane boczne lusterka;
 • otwierane drzwi w kabinie kierowcy z przeszkloną przednią szybą;
 • wysuwany kontener z otwieraną na zasuwę tylną burtą z wahadłowymi drzwiami;
 • możliwość opuszczenia i całkowitego zdjęcia kontenera z ciągnika;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;

Minikoparka w skrócie:
 • podnoszone ramię koparki sterowane ręcznie;
 • ruchoma i wysuwana przednia łyżka koparki;
 • podnoszony przedni spychacz;
 • możliwość zmiany łopaty;
 • gumowe, miękkie gąsienice;
 • obracana o 360 stopni kabina operatora;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03624
Wiek:
3+
Wymiary:
MB: 545 x 185 x 225 mm Koparka: 355 x 102 x 160 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
580 x 190 x 280 mm
Marka:
Mercedes