Dostępność: Dostępny

Ratrak Prinoth Leitwolf Bruder 02545

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 25 Lutego (Wtorek)


Ratrak Prinoth Leitwolf 02545 od marki Bruder na pewno przyda się podczas srogich zim. Nowa maszyna uzupełnia kolekcję pojazdów użytkowych, a w rzeczywistości często spotkać ją można na stokach narciarskich. Zabawka wykonana została z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu nasza pociecha może rozsuwać większe zaspy śniegu. Ratrak został wykonany w skali 1:16 i niczym nie odbiega od oryginalnej maszyny. Ze względu na występowanie w zestawie niewielkich elementów, z których wykonano pojazd zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Maszyna posiada regulowaną wysokość pracy przy czym narzędzie można zablokować na ustalonej wysokości, co pozwala dostosować maszynę do danej wielkości zasp. Dodatkowo ostrze pługa z regulowanymi skrzydłami zewnętrznymi obraca się. Równie ważnym elementem, który wyróżnia maszynę jest podnoszony i odchylany tylny dyszel z obrotowym bębnem frezującym i regulowanymi skrzydłami zewnętrznymi. Dzięki temu ratrak Prinoth może zgarnąć jeszcze więcej śniegu.

Ratrak posiada solidne zawieszenie, które sprawdzi się przy jeździe po nierównym terenie. Z kolei drzwi kabiny otwierają się by odgrywać scenki z figurką - posadzić go na miejscu kierowcy lub pasażera. Dziecko może zablokować uniesiony pług i uniknąć trudności przy jeździe po nierównym terenie. Podczas pracy gąsienice obracają się jak w prawdziwej maszynie, a odgrywana scenka wydaje się bardziej realna.

Maszyna posiada dwa położenia - robocze i transportowe. W czasie przejazdu po drodze nasza pociecha może podnieść pług by stwarzało mniejsze zagrożenie. Wystarczy unieść delikatnie część, a znajdzie się ona wówczas w położeniu transportowym. Natomiast, gdy opuścimy pług niżej będzie ustawiony na poziomie traktorka, który podczas jazdy będzie zbierał zaspy śniegu.

W skrócie:
  • podnoszone i obrotowe ostrze pługa z regulowanymi skrzydłami zewnętrznymi;
  • przeszklona kabina;
  • otwierane drzwi kabiny;
  • sprzęg z regulowaną wysokością;
  • gumowe, ruchome gąsiennice;
  • podnoszony i odchylany tylny dyszel z obrotowym bębnem frezującym i regulowanymi skrzydłami zewnętrznymi.

Producent : BRUDER
Kod producenta : 02545
Wiek : 4+
Wymiary : 545 x 370 x 185 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi

Napisz recenzję

Ratrak Prinoth Leitwolf Bruder 02545

Ratrak Prinoth Leitwolf Bruder 02545

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)