Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Mercedes Benz Arocs Pługosolarka Bruder 03685
  • Mercedes Benz Arocs Pługosolarka Bruder 03685
  • Mercedes Benz Arocs Pługosolarka Bruder 03685
  • Mercedes Benz Arocs Pługosolarka Bruder 03685
  • Mercedes Benz Arocs Pługosolarka Bruder 03685
Mercedes Benz Arocs Pługosolarka Bruder 03685 Mercedes Benz Arocs Pługosolarka Bruder 03685 Mercedes Benz Arocs Pługosolarka Bruder 03685 Mercedes Benz Arocs Pługosolarka Bruder 03685
Mercedes Benz Arocs Pługosolarka Bruder 03685

Mercedes Benz Arocs Pługosolarka Bruder 03685

Kod producenta: BR03685
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(22.08.2022)
254,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Mercedes Benz Arocs Pługosolarka Bruder 03685

Mercedes Benz Arocs Pługosolarka Bruder 03685

 

Pługosolarka Mercedes Benz Arocs 03685 firmy Bruder przyda się w zimowe dni przy odśnieżaniu dróg. Oryginalna ciężarówka odwzorowana została w skali 1:16 zgodnie z rzeczywistym pojazdem spotykanym na polskich drogach. Producent stawia przede wszystkim na wysokiej jakości wykonanie oraz najlepsze materiały, by zabawka wyróżniała się solidną konstrukcją, a dziecko niejeden raz cieszyło się nią przy zabawie. Pojazd przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia ze względu na występowanie w zabawce małych elementów.

Odśnieżarka
posiada dwuosiowe zawieszenie, które chroni obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zapewnia większą stabilność pojazdu w czasie pracy. W przeszklonej kabinie pojazdu wszystkie drzwi otwierają się, by dziecko mogło posadzić na fotelu jako kierowcę czy pasażera figurkę z serii bWorld. Dodatkowo model wyposażono w składane lusterka boczne. Teraz nawet parkowanie tyłem nie jest trudne, gdyż można dostosować ich wysokość do operatora, a w czasie postoju złożyć całkowicie. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie.

Zamontowany duży pług z przodu pojazdu sprawia, że nasza pociecha może rozsuwać ogromne zaspy śniegu. Pług śnieżny posiada regulowaną wysokość pracy przy pomocy pokrętła oraz kąt natarcia, co urozmaici zabawę dziecku oraz pozwoli dostosować maszynę do danej wielkości zaspy. Na wierzchu pługa można zamontować chorągiewki, które będą stanowiły ozdobę maszyny. Lemiesz można dodatkowo wykorzystać do innej zabawki. Można go łatwo zdejmować i zakładać na przód dowolnej ciężarówki.

W pługosolarce zamontowane u góry zbiornika dwie pokrywy na piasek otwierają się. Piasek po wsypaniu do pojemnika trafia następnie do mechanizmu rozrzucającego. Dziecko może zamknąć otwór wylotowy i korzystać jedynie z funkcji odśnieżania. Aby uruchomić mechanizm sypania należy przestawić dźwignię znajdującą się z boku pojazdu.

Bezpieczeństwo w czasie przejazdu po drodze zapewni moduł świetlno – dźwiękowy, a także sprawi większą frajdę z zabawy dla naszego malucha. W dachu zamontowano imitację pomarańczowych świateł, które można zastąpić modułem (02801), który nie jest dołączony do zestawu, należy nabyć go oddzielnie.

Wizualny wygląd całego zestawu uzupełniają gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, które umożliwiają korzystanie z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dodatkowo dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.  

W skrócie:
  • otwierane drzwi kierowcy i pasażera w kabinie;
  • składane lusterka boczne;
  • otwierane górne klapy umożliwiające wsypanie piasku;
  • w pełni funkcjonalny mechanizm rozrzucania piasku z tyłu piaskarki;
  • podnoszony i opuszczany pług;
  • regulowany kąt natarcia pługa;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03685
Wiek:
4+
Wymiary:
620 x 210 x 215 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
650 x 200 x 250 mm
Marka:
Mercedes