Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Ciężarówka wywrotka biało - czerwona Bruder 03415

Ciężarówka wywrotka biało - czerwona Bruder 03415

Kod producenta: BR03415
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Ciężarówka wywrotka biało - czerwona Bruder 03415

Ciężarówka wywrotka biało - czerwona Bruder 03415

 


Na placu budowy zawsze jest dużo pracy, trzeba przywieźć piasek, żwir czy inne materiały. W takich sytuacjach sprawdzi się ciężarówko — wywrotka XD 5000 w biało czerwonej kolorystyce. Najnowszy model z kolekcji bruderowej poszerzy asortyment dedykowany dla najmłodszej grupy klientów. Świetnie odwzorowanego pojazdu z tak licznymi funkcjami nie mogło przecież zabraknąć w żadnej kolekcji dziecięcej typowo z przeznaczeniem do prac budowlanych. Doskonale stworzona ciężarówka zawiera skrętną oś i składaną karoserię. To świetny pomocnik zarówno do piaskownicy jak i na plac budowy. Aby zabawa była jeszcze bardziej realna do środka kabiny można włożyć figurkę z serii bWorld do kupienia jako oddzielny przedmiot, a dzięki temu odgrywane scenki nabiorą jeszcze większego znaczenia, a sami miłośnicy brudera będą zachwyceni codzienną zabawą.

Z uwagi na prostą konstrukcję zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2 lat i starszych Doskonale dobrana kolorystyka oraz stworzenie zabawki w skali 1:16 powoduje, że pojazd przypomina prawdziwą ciężarówkę. Maszynę wykonano z najwyższej jakości tworzywa sztucznego ABS, dzięki temu zabawka posłuży jak najdłużej. Zabawa ciężarówką poszerza dziecięcą wyobraźnię oraz przybliży codzienną pracę budowniczego. Pragnąc założyć swój wymarzony plac budowy, możesz pokusić się o przegubową ładowarkę kołową 03410 oraz koparkę 03411. Obie maszyny stworzą świetny duet z ciężarówką, a wówczas wymyślanie scenek w prace budowlane nie będą miały końca.

Kolekcja pojazdów budowlanych jest niezwykle popularna, a to wszystko dzięki szczegółowemu wyposażeniu i rozbudowanym funkcjom. Model ma szczegółową kabinę kierowcy i jest wyposażony w przegubowy układ kierowniczy. Do użytku w piaskownicy wywrotka wyposażona jest w duży, w pełni funkcjonalny korpus wywrotki.

Całość zabawki uzupełniają gumowe koła, które sprawią, że można z niej korzystać zarówno w domu jak i na zewnątrz. Stąd Twoje dziecko może cieszyć się pojazdem budowlanym każdego dnia od marki Bruder i stworzyć swój wymarzony plac budowy.

W  skrócie:

  • odchylana naczepa z wywrotem;
  • przegubowy układ kierowniczy;
  • dwuosiowe zawieszenie;
  • gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • boczne lusterka;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03415
Wiek:
2+
Wymiary:
55,5 x 19 x 25,5 cm
Skala:
1:16
Wymiary opakowania:
560 x 253 x 190 mm