Dostępność: Dostępny

Wywrotka John Deere Gator z kierowcą Bruder 02490

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 28 Stycznia (Czwartek)

Model pojazdu użytkowego John Deere Gator XUV 855D z napędem 4x4 ma skręcane przednie koła, dzięki którym dziecko nie powinno mieć żadnych kłopotów ze sterowaniem autkiem. W przyczepce można otworzyć tylną burtę i użyć jej jako wywrotki. Gdy dziecko chce przewożone ładunki wysypać za jednym razem, wystarczy użyć wywrotu. W kabinie znajdują się dwa fotele z "pasami bezpieczeństwa". Jeśli przypniemy figurkę, kierowca będzie bezpieczny, a dziecko może odgrywać scenki, a nawet odwracać zabawkę na dach.

Dziecko w czasie zabawy uczy się odpowiedzialności oraz może w prosty sposób zaobserwować skutki swoich decyzji.  Model wyposażony jest w miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, dlatego sprawdzi się do zabawy w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Możesz do niego podczepić dodatkowy osprzęt za pomocą dołączonego haka. Dołączenie np. przyczepki to jeszcze więcej frajdy z zabawy dla dziecka.


Do zestawu dołączona jest figurka kierowcy w żółto-zielonych barwach Johna Deera. Na żółtej koszulce namalowane jest logo John Deere. Figurka posiada ruchome ręce, nogi i głowę. Zginane łokcie, kolana, ramiona, i biodra pozwalają na swobodne kształtowanie pozy figurki. Figurka ma ok. 11 cm wysokości, dlatego sprawdzi się także do samodzielnej zabawy. A więc nasza pociecha może też wykorzystać figurkę do innej zabawy :)


Istnieje możliwość zainstalowania z przodu pojazdu wyciągarki (42545), zamiatarki  (02583) czy pługu do odśnieżania (02581). To wszystko za sprawą przedniego adaptera dołączonego do opakowania. Zabawka zmieści się wszędzie i ze względu na swoje niewielkie rozmiary idealnie nadaje się do małych przestrzeni.

W skrócie:
  • skrętna oś przednia za pomocą kierownicy;
  • aktywne terenowe zawieszenie;
  • otwierana tylna burta;
  • możliwość wywrotu skrzyni ładunkowej;
  • zamontowane plastikowe, pasy bezpieczeństwa przytrzymujące figurkę w fotelu;
  • przedni adapter do podłączenia akcesoriów;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • hak z tyłu pojazdu;
  • figurka kierowcy z serii bWorld;


Producent : BRUDER
Kod producenta : 02490
Wiek : 4+
Wymiary opakowania : 330x155x180 mm
Wymiary : 226 x 113 x 140 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : John Deere

Napisz recenzję

Wywrotka John Deere Gator z kierowcą Bruder 02490

Wywrotka John Deere Gator z kierowcą Bruder 02490

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)