Dostępność: Dostępny

MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 28 Stycznia (Czwartek)


Załaduj towar na przyczepę ciężarówki za pomocą ładowarki i przetransportuj w wybrane miejsce, a następnie towar rozładuj za pomocą wywrotu. Wszystko to możesz wykonać w mgnieniu oka z zestawem z kołową ładowarką przegubową Fiat FR130 i ciężarówką budowlaną MAN TGA. Zabawka spodoba się na pewno urwisom, które uwielbiają zabawę w przewóz ładunków w piasku oraz skończyły 3 lata. Ładowarka i ciężarówka wywrotka zostały wykonane w skali 1:16 zgodnie z prawdziwymi odpowiednikami maszyn. Nawet ich kolory są takie same. Przy zabawie z zestawem dziecko może odgrywać scenki z budowy drogi, domku czy osiedla. Zabawa w przewóz zebranych plonów, piasku czy innych zabawek rozwija i pobudza dziecięcą wyobraźnie.

Ciężarówka wywrotka
posiada trzyosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Kabina kierowcy w samochodzie odchyla się, aby ciekawe świata dziecko mogło podejrzeć wygląd silnika maszyny ukryty pod spodem naczepy. Wewnętrzne części samochodu zostały wykonane jak w prawdziwej maszynie.

Podczas rozładunku towaru istnieje możliwość zastosowania wywrotu oraz otwarcia trzech burt. Dwa sposoby rozładunku ułatwią dziecku rozładowywanie zbiorów, urozmaicą zabawę oraz przyśpieszą cały proces. Skrzynia ładunkowa w samochodzie jest podnoszona na ramieniu, które jest blokowane przy maksymalnym otwarciu przyczepy. Dziecko może samo wybrać, którym sposobem będzie wysypywało przewieziony ładunek. Wywrotkę MAN TGA można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno-dzwiękowy montowany na wierzchu kabiny. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność.

Ładowarka z zestawu posiada dwuosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości załadunkowe, a także trwałość zabawki. Zastosowany przegub przedniej osi ułatwia sterowanie oraz skręcanie zabawką, a mała pociecha czerpie jeszcze więcej frajdy z zabawy.

Z przodu maszyny znajduje się w pełni funkcjonalne ruchome ramię ładowarki. Po podniesieniu ramienia na odpowiednią wysokość wystarczy je zablokować by pozostało w ustawionej pozycji. Dodatkowo istnieje możliwość przechylania samej szufli ładowarki, w przypadku, gdy chcemy np. poszerzyć wykop czy zabrać więcej ładunku.
Cały zestaw wyposażono w gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, dlatego można korzystać z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Po udanej zabawie w piaskownicy ubrudzone pojazdy wystarczy umyć pod bieżąco wodą by kolejną scenkę móc odgrywać już w domu. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.

Wywrotka MAN TGA w skrócie:
  • trzyosiowe zawieszenie;
  • odchylana kabina kierowcy;
  • skrzynia ładunkowa z możliwością wywrotu;
  • otwierane z trzech stron burty skrzyni;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • możliwość zamontowania modułu świetlno – dźwiękowego;
Ładowarka kołowa w skrócie:
  • w pełni funkcjonalne ramię z możliwością blokady;
  • ruchomy ładowacz czołowy;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • skrętna przegubowa oś przednia.

Producent : BRUDER
Kod producenta : 02752
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 725x1755x230 mm
Wymiary : MAN: 415 x 175 x 215 mm; ładowarka: 400 x 155 x 180 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : MAN

Napisz recenzję

MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752

MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)