Dostępność: Dostępny

MACK Ciężarówka z wywrotką Bruder 02823

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 28 Stycznia (Czwartek)


Ciężarówka MACK z wywrotką
od firmy Bruder uzupełnia kolekcję, która na pewno spodoba się miłośnikom pojazdów ciężkich. Wywrotkę wykonano z pełną precyzją z mocnego tworzywa sztucznego o intensywnych barwach. MACK wyróżnia się układem wywrotki w kształcie połówki rury, która nadaje atrakcyjności i kombinacji dużej rynny przechylającej. Samochód posiada wiele chromowanych, realistycznych detali chociażby zderzak, panel przedni, ornament maski, lusterka wsteczne czy rury wydechowe. Model został odwzorowany w skali 1:16, zgodnie z rzeczywistą maszyną. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Każdy mały budowlaniec będzie chciał mieć samochód w swojej domowej kolekcji.

Wywrotka posiada trzyosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe, trwałość zabawki, a także bezpieczeństwo przewożonych ładunków. W przeszklonej kabinie operatora drzwi otwierają się, aby dziecko mogło umieścić w środku operatora maszyny z serii figurek bWorld. Kierowca nie jest dołączony do zestawu, należy nabyć go oddzielnie. Dodatkowo lusterka można ustawić do wysokości operatora lub złożyć całkowicie w czasie postoju. Ciekawe świata dziecko może podejrzeć wygląd wewnętrzny maszyny. Wystarczy podnieść przednią maskę naczepy pod którą kryje się odwzorowany silnik oraz pozostałe części. Wszystkie elementy wyglądają jak prawdziwe i są proporcjonalne.

Skrzynia ładunkowa podnoszona jest na siłowniku z 3-stopniowym wysuwaniem, który umożliwia zablokowanie przyczepy na różnych poziomach. Podobnie sytuacja wygląda z otwieraną tylną klapą, którą również można zablokować w różnych pozycjach. Specjalny kształt wydrążonej rury zapewnia, że ​​załadowany ładunek zostanie równomiernie rozłożony w środku, co przynosi ogromne korzyści podczas jazdy i sprawia, że ​​rozładunek jest jeszcze prostszy. Urwis może wywrócić przewożony towar przez tylną burtę lub rozładować go górą, np. za pomocą szufelki czy wiaderka. Górny rozładunek przyda się także podczas przewozu towarów cięższych i większych gabarytów, np. drzewo. W przypadku, gdy przewozimy towary sypkie, typu piasek, do wyładunku materiału najlepiej sprawdzi się otwierana tylna burta i wywrot.

Ciężarówka wywrotka MACK nadaje się do zabawy zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Dziecko może śmiało korzystać z zabawki w terenie dzięki zamontowanym gumowym, miękkim oponom z profilowanym bieżnikiem. Producent zadbał by zabawa dziecka odbyła się całkowicie bezpiecznie. Zestaw można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno-dźwiękowy. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest on dołączony do zabawki. Moduł można zamontować na dachu kabiny ciężarówki, w wyznaczonym miejscu. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność.

W skrócie:
  • trzyosiowe zawieszenie;
  • przeszklona kabina kierowcy z otwieranymi drzwiami kabiny;
  • otwierana maska silnika;
  • składane lusterka;
  • skrzynia ładunkowa z wywrotem podtrzymywana na siłowniku;
  • odchylana tylna burta skrzyni;
  • gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • możliwość zamontowania modułu świetlno-dźwiękowego.

Producent : BRUDER
Kod producenta : 02823
Wiek : 3+
Wymiary : 615 x 190 x 210 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Mack

Napisz recenzję

MACK Ciężarówka z wywrotką Bruder 02823

MACK Ciężarówka z wywrotką Bruder 02823

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)