Dostępność: Dostępny

Scania R Wywrotka Bruder 03550

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 28 Stycznia (Czwartek)


Wywrotka Scania R
z kolekcji marki Bruder zachwyca idealnym odwzorowaniem, dzięki któremu maszyna wygląda jak rzeczywista ciężarówka z placu budowy. Który z małych budowlańców nie chciałby mieć takiego samochodu w swojej domowej kolekcji. Wywrotka przyda się do przewożenia materiałów sypkich, gruzu lub odpadów. Zabawkę wykonano w skali 1:16 zgodnie z oryginalnym modelem. Zachowane kolory sprawiają, że wygląda jeszcze bardziej realnie. Dodatkowo konstrukcja samochodu jest bardzo solidna oraz wykonana z najwyższą precyzją. Samochód przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Ciężarówka wywrotka
posiada czteroosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Przednia szyba w kabinie ciężarówki jest przeszklona by w środku panował większy porządek. Dodatkowo przez otwierane drzwi do kabiny można włożyć figurkę z serii bWorld jako kierowcę. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie. Zamontowane boczne lusterka można ustawić odpowiednio do wysokości operatora lub złożyć je w czasie postoju samochodu. W tym modelu nawet parkowanie tyłem nie sprawi żadnego problemu.

Samochód przeznaczony jest do rozładunku towaru za pomocą stosowania wywrotu. Skrzynia ładunkowa jest podnoszona na ramieniu teleskopowym, które jest blokowane przy maksymalnym otwarciu przyczepy. Po ustawieniu ciężarówki w odpowiednim miejscu i podniesieniu skrzyni wystarczy otworzyć tylną klapę a ładunek zacznie się wysypywać z maszyny. Dziecko może także rozładować przewieziony piasek przez górę przyczepy wybierając go łopatką lub wiaderkiem. Nasz pociecha sama wybierze metodę rozładunku. Zabawa pomoże jej nauczyć się podejmowania decyzji oraz dostrzegania jej skutków.

W zestawie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez uciążliwego hałasu może więc korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Małe drobnostki oraz ruchome elementy pobudzą wyobraźnię, zachęcą dziecko do dalszej zabawy a może pozwolą odnaleźć nowe pasje.

Wywrotkę marki Scania można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno-dzwiękowy montowany na wierzchu kabiny. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest dołączony do zestawu. W kabinie przewidziano miejsce na jego montaż. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność na drodze.

W skrócie:
 • składane boczne lusterka;
 • otwierane drzwi z przeszkloną przednią szybą w kabinie kierowcy;
 • otwierana tylna burta;
 • możliwość wywrotu przyczepy na blokowanym ramieniu teleskopowym;
 • możliwość montażu modułu świetlno – dźwiękowego 02801 na dachu kabiny.
Producent : BRUDER
Kod producenta : 03550
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 565x190x255 mm
Wymiary : 540 x 185 x 243 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Scania

Napisz recenzję

Scania R Wywrotka Bruder 03550

Scania R Wywrotka Bruder 03550

loadertel: 732 850 600

2 Odpowiedzi na pytania

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)
 • Autor: Michał Orłowski 2018-07-24

  Pytanie:
  Dzień dobry, chciałbym zapytać o długość wywrotki "Scania R Wywrotka Bruder 03550"

  Odpowiedź:
  Witam, wywrotka ma 54 cm długości.

 • Autor: Jojo 2018-08-21

  Pytanie:
  Jaki wymiary ?

  Odpowiedź:
  Wymiary zabawki: 54 x 18,5 x 24,5 cm