Dostępność: Dostępny

Mercedes Arocs Niebieska wywrotka Bruder 03623

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 28 Stycznia (Czwartek)


Mercedes Acros Niebieska wywrotka
 od firmy Bruder uzupełnia kolekcję, która na pewno spodoba się miłośnikom pojazdów budowlanych. Wywrotkę wykonano z pełną precyzją z mocnego tworzywa sztucznego o intensywnych barwach. Model został odwzorowany w skali 1:16, zgodnie z rzeczywistą maszyną. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Każdy mały budowlaniec będzie chciał mieć pojazd w swojej domowej kolekcji.

Ciężarówka wywrotka
posiada czteroosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Przednia szyba w kabinie ciężarówki jest przeszklona by w środku panował większy porządek. Dodatkowo przez otwierane drzwi do kabiny można włożyć figurkę z serii bWorld jako kierowcę. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie. Zamontowane boczne lusterka można ustawić odpowiednio do wysokości operatora lub złożyć je w czasie postoju samochodu. W tym modelu nawet parkowanie tyłem nie sprawi żadnego problemu.

Pojazd stworzony został z myślą stosowania rozładunku za pomocą wywrotu. Skrzynia ładunkowa podnoszona jest na teleskopowym ramieniu. Urwis może wywrócić przewożony ładunek przez tylną burtę, co ułatwi wyładunek ciężkiego towaru jednego rodzaju, na przykład kamieni. Dziecko ma możliwość wysypać przewieziony piasek czy muszelki przez górę przyczepy wybierając je łopatką lub wiaderkiem. Decydując się na sposób zabawy maluch uczy się podejmować decyzje oraz dostrzega ich skutki.

Wywrotka nadaje się do zabawy zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Dzięki zamontowanym gumowym, miękkim oponom z profilowanym bieżnikiem można bawić się nią bezpiecznie i bez uciążliwego hałasu. Producent modeli pojazdów Bruder stawia przede wszystkim na wysokiej jakości wykonanie oraz najlepsze materiały. Twórcom zależy na tym, by zabawka wyróżniała się solidną konstrukcją, a dziecko cieszyło się nią przy zabawie i niejeden raz ochoczo do niej powracało. 

Niebieską wywrotkę Mercedes Acros można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno-dzwiękowy montowany na wierzchu kabiny. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest dołączony do zestawu. Sygnalizacja w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność.

W skrócie:
  • otwierane drzwi kabiny;
  • składane lusterka boczne;
  • wywracana tylna skrzynia ładunkowa;
  • odchylana tylna burta skrzyni.

Producent : BRUDER
Kod producenta : 03623
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 575x190x235 mm
Wymiary : 549 x 188 x 225 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Mercedes

Napisz recenzję

Mercedes Arocs Niebieska wywrotka Bruder 03623

Mercedes Arocs Niebieska wywrotka Bruder 03623

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)