Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Jeździk ciężarówka VOLVO Moover 880992
  • Jeździk ciężarówka VOLVO Moover 880992
Jeździk ciężarówka VOLVO Moover 880992

Jeździk ciężarówka VOLVO Moover 880992

Kod producenta: MOV_880992
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
349,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Jeździk ciężarówka VOLVO Moover 880992

Jeździk ciężarówka VOLVO Moover 880992

 

Drewniany jeździk ciężarówka VOLVO Moover 880992 w oryginalnym, żółtym kolorze to kolejna zabawka z serii Classic Big Toys. Jeździk urzeka połączeniem solidnego wykonania odwzorowanego jak w prawdziwym wozidle volvo z praktycznymi rozwiązaniami autka. Dopracowane detale urozmaicą zabawę dziecku, dzięki czemu nie znudzi się tak szybko. Za sprawą autka możesz oczarować swoją pociechę zabawką niczym nie odbiegającą od markowej maszyny VOLVO i wspólnie odkryć dziecięcy świat :)

Solidne wykonanie

Ciężarówka jest w pełni stabilna i nie przechyla się. Zamontowane w samochodzie koła zabezpieczają dodatkowo stelaż przed przewróceniem. Dziecko może bez obaw wsiadać na niego i jeździć. Pojazd porusza się zarówno do przodu jak i do tyłu. Łatwo się nim skręca oraz obraca, dzięki specjalnemu mechanizmowi połączenia ciągnika z naczepą. Dziecko, które uczy się jeździć stara się utrzymać równowagę oraz stabilność. Jednak nie zawsze wszystkim wychodzi to od razu. Dlatego też wszystkie krawędzie ciężarówki zostały zaokrąglone, by zadbać o bezpieczeństwo malucha. Solidne wykonanie zwiększa wartość zabawki oraz buduje zaufanie dzieci i ich rodziców do marki.

Gdy urwis wykorzystuje zabawkę jako jeździk, naczepa pełni funkcję siedzenia. Autko ma otwieraną klapkę przez którą dziecko może wrzucać i wybierać zabawki ze schowka. Jeśli maluchowi znudzi się jazda, może zacząć przewozić w kabinie czy w schowku naczepy lalki czy klocki. 
Z kolei, jeśli dziecko jest już za duże, by jeździć na samochodzie można wykorzystać go jako układankę do samodzielnego montażu bez użycia narzędzi. To wszystko jest możliwe za sprawą opatentowanego systemu zatrzasków.

Materiały najwyższej jakości
Zabawka wykonana jest z naturalnej okleiny z drewna brzozowego o grubości 10 mm oraz czterech kół z tworzywa sztucznego. W tym modelu zastosowano nieco inne koła, by zmniejszyć uciążliwy hałas. Dzięki kołom z tworzywa pojazd jest również lżejszy, dzięki czemu dziecku łatwiej jest go przenosić. Ciężarówka jest pokryta ekologiczną farbą z atestem, dlatego nie musisz martwić się o substancje uczulające Twoje dziecko.

Opracowany zgodnie z potrzebami dzieci

Zabawkę stworzono na podstawie zachowań dzieci oraz ich potrzeb. Duńscy specjaliści przeprowadzili badania reakcji na zmysły dziecka. Skupili się na tym co przykuwa największą uwagę dzieci. Czym lubią się bawić. Jakiego koloru zabawka przyciąga wzrok. Z jakiego jest materiału, że sięgają po nią jako pierwszą. W czasie tworzenia zabawki producenci opierali się na zebranych informacjach. Detale zabawki zostały dopracowane w taki sposób, aby służyła niejeden raz.

Korzyści z zabawy
Zadbaj o prawidłowy rozwój swego dziecka. Maluch uczy się przez zabawę w przewóz lalek czy samochodzików. Zabawa pojazdami rozwija dziecięcą wyobraźnię oraz zachęca do odkrywania i ćwiczenia umiejętności motorycznych. Ciężarówka jeździk rozwija integrację sensoryczną oraz stymuluje zmysły dziecka. Zabawka zachęca również do podejmowania kolejnych aktywności ruchowych.

Montaż zabawki

Jeździk ciężarówka jest dostarczany w płaskim kartonie z elementami do złożenia. Firma zastosowała specjalny, opatentowany system zatrzasków Moover, który ułatwi oraz przyśpieszy składanie zabawki. Do montażu nie przydadzą się żadne narzędzia, a cały proces trwa zaledwie kilka minut. Tak spakowany produkt zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia przechowanie zabawki młodszym dzieciom, jak również jej przewóz w inne miejsce, chociażby do dziadków. Aby złożyć jeździk, postępuj zgodnie z instrukcją zamieszczoną na kartonie. Zabawka nie posiada małych elementów, dlatego sprawdzi się do zabawy dla dzieci mających niespełna 2 lata.

Trochę o samej marce

Duńska firma Moover specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek. Zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, opracowane by rozwijały i uczyły. Producent posiada różnego rodzaju meble dla lalek, samochody dla chłopców czy układanki oraz zawieszki dla maluchów. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu. Moover spełni Twoje oczekiwania.
Producent:
MOOVER
Kod producenta:
880992
Wiek:
2+
Wymiary:
56 x 29 x 19 cm
Kolor:
żółty
Wymiary opakowania:
54,5 x 18,5 x 24 cm