Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Drewniana, magnetyczna tablica Janod 05014
  • Drewniana, magnetyczna tablica Janod 05014
  • Drewniana, magnetyczna tablica Janod 05014
Drewniana, magnetyczna tablica Janod 05014 Drewniana, magnetyczna tablica Janod 05014
Drewniana, magnetyczna tablica Janod 05014

Drewniana, magnetyczna tablica Janod 05014

Kod producenta: JO05014
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(09.12.2022)
179,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Drewniana, magnetyczna tablica Janod 05014

Drewniana, magnetyczna tablica Janod 05014

 

Drewniana magnetyczna walizeczka tablica 4w1 Janod 05014 daje wiele możliwości zabawy dzieciom od 3 roku życia. Zabawka umieszczona w drewnianym pudełku przypominającym teczkę urozmaici wolny czas, zapewni mnóstwo radości, a dodatkowo ozdobi pokój maluszka.

Z tablicą w kształcie walizki dziecko może bawić się na cztery różne sposoby, ponieważ każdą planszę wykonano w innej formie. Na jednej stronie umieszczono tablicę magnetyczną z dołączonymi 42 magnesami literek i cyferek. Magnetyczna układanka dla dzieci sprawdzi się do nauki pojedynczych literek czy też składania całych wyrazów. Z drugiej strony walizki zamieszczono szkolną tablicę po której można pisać i rysować kredą. Z kolei na innej stronie - pisać specjalnym mazakiem (tablica suchościeralna), a na odwrocie tworzyć obrazy na znikopisie. Maluch tworzy dowolne rysunki, po to by zetrzeć istniejące, a za chwilę stworzyć nowe, jeszcze piękniejsze.

Po skończonej zabawie drewnianą teczkę i dodatki, tj. magnesy, kredę czy gąbkę można zamknąć w środku, co pomoże zadbać o porządek. Tablica po złożeniu ma kształt walizeczki z rączką, dzięki czemu jest wygodna do przenoszenia. Nie zajmuje wiele miejsca, dlatego łatwo będzie znaleźć jej miejsce do przechowania.

Zabawka pobudza dziecięcą wyobraźnię i zmysł artystyczny, a ponadto pozwala rozwijać zdolności manualne. Przez zabawę maluch poznaje podstawowe literki i cyfry. Wielofunkcyjna tablica to świetny pomysł na zabawę, który pomaga przy nauce pisania i liczenia. Przy rozpoznawaniu słów przydatna będzie obecność rodzica zachęcającego do układanek.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowanie funkcjonalności wpływają na ich prawidłowy rozwój. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności. Zabawki cieszą się popularnością wśród rodziców i specjalistów. Posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2; EN71-3; REACH, co jest dowodem, że są one całkowicie bezpieczne.

W zestawie:
  • tablica w kształcie walizeczki 4w1;
  • 42 magnesy z literkami i cyferkami;
  • 1 komplet kredy;
  • mazak do tablicy;
  • gąbeczka;
Producent:
JANOD
Kod producenta:
05014
Wiek:
3+
Ilość elementów:
44
Wymiary:
37 x 4 x 30 cm
Waga:
1,7 kg
Wymiary opakowania:
37 x 4 x 30 cm