Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Drewniana układanka Sortowanie kolorów Janod 05066
  • Drewniana układanka Sortowanie kolorów Janod 05066
  • Drewniana układanka Sortowanie kolorów Janod 05066
  • Drewniana układanka Sortowanie kolorów Janod 05066
  • Drewniana układanka Sortowanie kolorów Janod 05066
Drewniana układanka Sortowanie kolorów Janod 05066 Drewniana układanka Sortowanie kolorów Janod 05066 Drewniana układanka Sortowanie kolorów Janod 05066 Drewniana układanka Sortowanie kolorów Janod 05066
Drewniana układanka Sortowanie kolorów Janod 05066

Drewniana układanka Sortowanie kolorów Janod 05066

Kod producenta: JO05066
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(31.01.2023)
145,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Drewniana układanka Sortowanie kolorów Janod 05066

Drewniana układanka Sortowanie kolorów Janod 05066

 

Drewniana układanka Sortowanie kolorów 05066 marki Janod pochodzi z wyjątkowej kolekcji zabawek z serii Essentiel i jest przeznaczona dzieciom od 2 lat. Drewniana półeczka z otworami i klockami w kształcie krążków to idealny wstęp do rozpoznawania podstawowych kolorów. Naukę ułatwią dziecku intensywne barwy i prostota kształtów bazujących na figurach geometrycznych. Producent szacuje, że dzieci będą bawiły się sorterem do ok. 5 roku życia, jednak wszystko zależy od indywidualnego rozwoju i wyobraźni dziecka oraz możliwości wykorzystania go do innych zabaw.

Zestaw składa się z prostokątnego sortera z czterema otworami, przezroczystych naczynek oraz 16 drewnianych krążków. Klocki pomalowane są w 4 podstawowych kolorach: żółtym, zielonym, czerwonym i niebieskim. Zabawa polega na umieszczaniu kolorowych krążków do naczynek na trzy możliwe sposoby:
  • zgodnie z barwą obwódki wokół naczynka,
  • zgodnie z rysunkami na załączonych kartach poleceń (6 kart w zestawie),
  • tworząc własne konfiguracje, według wyobraźni.
Każda fiolka jest zakończona kolorem klocków z zestawu, dlatego też dziecko może układać je dopasowując do barwy pomalowanej wokół naczynka. Nieco starsze dzieci mogą sortować klocki zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na kartach poleceń. W opakowaniu znajduje się 6 kart z różnymi konfiguracjami kolorystycznymi. Najbardziej kreatywnym sposobem jest tworzenie układanek według własnego pomysłu.

Zabawka ma wyjątkowy design i wspiera potrzeby poznawcze maluchów na wielu etapach rozwoju. Sortowanie kolorów wspiera również małą motorykę maluszka. Dodatkowo dzieci mogą rozwijać wiele kluczowych umiejętności typu rozpoznawanie sekwencji, koncentrację, spostrzegawczość i cierpliwość. Atutem zabawki jest również estetyczne, kartonowe pudełko. Układanka spakowana w oryginalny kartonik to idealny pomysł na prezent dla dzieci na urodzinki, dzień dziecka czy święta.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowane w zabawkach funkcjonalności wpływają na ogólny postęp pociech. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak kojarzenie kształtów czy kolorów. Zabawki cieszą się popularnością wśród rodziców i specjalistów. Posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH, co dowodzi, że są one całkowicie bezpieczne.
Producent:
JANOD
Kod producenta:
05066
Wiek:
2+
Wymiary:
31 x 8 x 8,2 cm
Waga:
0,46 kg
Wymiary opakowania:
32,5 x 9,5 x 14 cm