Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154

Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154

Kod producenta: BRIO30154
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
174,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154

Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154

 

Kolorowy trzmiel 30154 pozwoli na wprowadzenie naszych pociech w świat programowania. Świetny produkt łączący zabawę z naukąBrio Code & Go Bumblebe pozwoli maluchom poznawać treści STEM  (science, technology, engineering, math) i programowanie w ciekawy i zabawny sposób odpowiednio do wieku.

Na skrzydłach trzmielach znajdują się przyciski, którymi dziecko zaprogramuje 27 różnych wzorów ruchu. Naciskając odpowiednie dla wieku przyciski, można wprowadzić różnych sekwencji ruchowych, które następnie trzmiel wykonuje, a wszystkiemu towarzyszą migające światełka oraz urocze dźwięki. Podczas kodowania dziecko zachowuje koncentrację i porusza się po procesie sekwencjonowania.

Zastosowana metoda w zabawce pozwoli na wszechstronny rozwój dziecka. Urwis uczy się, poznaje technologie, konstruuje, a jednocześnie zdobywa wiedzę z różnych dziedzin, a mianowicie z matematyki oraz informatyki. Baw się i ucz z pierwszą zabawką do nauki programowania Brio dla maluchów.

Zabawka edukacyjna przeznaczona do nauki programowania Brio posiada certyfikat FSC, który gwarantuje, że pozyskane drewno do jej produkcji zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.

Uroczą pszczółkę wykonano z wysokiej jakości materiałów uwzględniając na każdym etapie bezpieczeństwo naszych najmłodszych użytkowników. Produkt od marki Brio przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 2 roku życia.

Brio to szwajcarska marka specjalizująca się w produkcji drewnianych zabawek. Producent tworząc asortyment skupia się na bezpieczeństwie, wysokiej jakości produktów oraz rozwoju dziecka. Ciekawe zabawki firmy Brio zapewnią mnóstwo radości oraz utworzą wiele szczęśliwych wspomnień z ich dzieciństwa. Drewniane koleje oraz pociągi zachęcą do kreatywnego myślenia, rozwiną umiejętności manualne, a przede wszystkim poszerzą dziecięcą wyobraźnię.

Do pełnego funkcjonowania kolorowej pszczółki potrzebne są baterie 4 x AA (brak w zestawie)

Producent:
BRIO
Kod producenta:
30154
Wiek:
2+
Wymiary:
13,3 x 11,2 cm (szer. x wys.)
Wymiary opakowania:
25 x 21 x 15 cm (szer. x wys. x gł)