Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154
  • Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154
  • Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154
  • Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154
  • Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154
Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154 Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154 Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154 Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154
Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154

Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154

Kod producenta: BRIO30154
Dostępność: duża ilość
 Zapytaj o produkt
Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154

Trzmiel zabawka do nauki programowania Brio 30154

 

Wysyłamy w poniedziałek, 04.12

Qty
174,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Dostępny

Kolorowy trzmiel 30154 pozwoli na wprowadzenie naszych pociech w świat programowania. Świetny produkt łączący zabawę z naukąBrio Code & Go Bumblebe pozwoli maluchom poznawać treści STEM  (science, technology, engineering, math) i programowanie w ciekawy i zabawny sposób odpowiednio do wieku.

Na skrzydłach trzmielach znajdują się przyciski, którymi dziecko zaprogramuje 27 różnych wzorów ruchu. Naciskając odpowiednie dla wieku przyciski, można wprowadzić różnych sekwencji ruchowych, które następnie trzmiel wykonuje, a wszystkiemu towarzyszą migające światełka oraz urocze dźwięki. Podczas kodowania dziecko zachowuje koncentrację i porusza się po procesie sekwencjonowania.

Zastosowana metoda w zabawce pozwoli na wszechstronny rozwój dziecka. Urwis uczy się, poznaje technologie, konstruuje, a jednocześnie zdobywa wiedzę z różnych dziedzin, a mianowicie z matematyki oraz informatyki. Baw się i ucz z pierwszą zabawką do nauki programowania Brio dla maluchów.

Zabawka edukacyjna przeznaczona do nauki programowania Brio posiada certyfikat FSC, który gwarantuje, że pozyskane drewno do jej produkcji zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.

Uroczą pszczółkę wykonano z wysokiej jakości materiałów uwzględniając na każdym etapie bezpieczeństwo naszych najmłodszych użytkowników. Produkt od marki Brio przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 2 roku życia.

Brio to szwajcarska marka specjalizująca się w produkcji drewnianych zabawek. Producent tworząc asortyment skupia się na bezpieczeństwie, wysokiej jakości produktów oraz rozwoju dziecka. Ciekawe zabawki firmy Brio zapewnią mnóstwo radości oraz utworzą wiele szczęśliwych wspomnień z ich dzieciństwa. Drewniane koleje oraz pociągi zachęcą do kreatywnego myślenia, rozwiną umiejętności manualne, a przede wszystkim poszerzą dziecięcą wyobraźnię.

Do pełnego funkcjonowania kolorowej pszczółki potrzebne są baterie 4 x AA (brak w zestawie)

Producent:
BRIO
Kod producenta:
30154
Wiek:
2+
Wymiary:
13,3 x 11,2 cm
Wymiary opakowania:
25 x 21 x 15 cm

Super Pakowanie

Chcieliśmy Cię poinformować, że mamy tutaj mistrzów pakowania! Nasz zespół pakujący to specjaliści w dziedzinie "opakowań na złoty medal" oraz prawdziwi czarodzieje w swojej dziedzinie. Uzbrojeni w folię bąbelkową, tekturę, taśmę i mnóstwo kreatywności, tworzą magiczne kokony ochronne dla Twoich skarbów. Jeśli byśmy mogli, wręcz podróżowalibyśmy z Twoją przesyłką, trzymając ją w bezpiecznym uścisku przez całą drogę! :)

Czy to kolekcjonerskie lalki czy pierwszy rower do nauki akrobacji w chmurach ;), traktujemy wszystko z takim samym szacunkiem i ostrożnością. Nasze paczki nie tylko chronią, ale też pozwalają Twoim przedmiotom poczuć się wyjątkowo, jakby podróżowały w pierwszej klasie.

pakowanie paczki 1 pakowanie 2 pakowanie 3

pakowanie 4 pakowanie 5 pakowanie 6

Pakowanie Prezentowe

Wiesz co? Nie tylko dostarczamy prezenty – tworzymy magiczne opakowania, które same w sobie są częścią całego doświadczenia! To trochę jak zawijanie marzeń w kolorową taśmę i obsypywanie ich szczęśliwą iskrą.

Nasi kreatywni specjaliści od pakowania prezentów to prawdziwi artyści. Każdy węzeł, kokardka i urocza ozdoba są starannie dobierane, żeby twój prezent prezentował się, no cóż, jak milion dolarów! Niezależnie od tego, czy to urodziny, święta czy po prostu "dla Ciebie od Ciebie", tworzymy opakowania, które wywołują uśmiech już na pierwszy rzut oka.

Jeżeli chcesz dodać życzenia do pięknie zapakowanej paczki, napisz je w polu „Dodaj notatkę do prezentu" (opcja dostępna w koszyku).

notatka o życzeniach

Dziękujemy za zaufanie i możliwość zapakowania Twoich skarbów. Cieszymy się, że możemy być częścią ich podróży!

pakowanie_prezentowe1 pakowanie_prezentowe2 pakowanie_prezentowe3

pakowanie_prezentowe4 pakowanie_prezentowe5

Jeśli masz jakieś nietypowe życzenia dotyczące pakowania, jesteśmy gotowi do wyzwania! Chcemy, żeby każda przesyłka opuściła naszą przestrzeń pakowania z uśmiechem i pewnością, że czeka ją przygoda na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

 opakowanieozdobne.jpg

Ale to nie wszystko! :)

Wielu klientów doceniło zakupy w naszym sklepie i nasze super pakowanie. Sprawdź nasze znakomite opinie na portalu CENEO.

Dziękujemy wszystkim klientom za poświęcony czas na wystawienie opinii, bardzo nas to cieszy i motywuje do pracy :)

Z pozdrowieniami,

Zespół Mistrzów Pakowania z Todler.pl :)