Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Samochód wyścigowy Brio Play & Learn 30234

Samochód wyścigowy Brio Play & Learn 30234

Kod producenta: BRIO30234
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Samochód wyścigowy Brio Play & Learn 30234

Samochód wyścigowy Brio Play & Learn 30234

 


Samochodzik wyścigowy Play & Learn 30234 to kolejny interaktywny pojazd pochodzący z kolekcji zabawek marki Brio. Czerwone autko ozdobiono białymi paskami oraz z boku pojazdu umieszczono numer 1. Dodatkowo producent wyposażył pojazd w kierowcę. Ochronę dla ludzika pełni zamontowane z tyłu metalowe oparcie. Maluch bawiąc się ma możliwość wyboru kierunku jazdy wyścigówki naciskając jeden z spośród czterech przycisków kierunkowych znajdujących się na powierzchni autka, a to sprawi, że pojazd będzie poruszał się do przodu, w lewo, w prawo lub do tyłu. Jeśli jesteś gotów przyciśnij guzik, zapnij pas i w drogę.

Ta mała wyścigówka oparta została na projekcie Brio Race Car pomaga uczyć się podstawowych przyczyn i skutków podczas niezwykłej zabawy.

Z czerwonym samochodzikiem nawet najmłodszy driver podbije świat. Samochód wyścigowy Play&Learn Brio zachęci każdego malucha do aktywności fizycznej, a najmłodszych do pokonywania pierwszych kroków czy raczkowania. To idealny pomysł na prezent dla dziecka, które potrzebuje zachęty, by poznać całkiem to nowe umiejętności.

Z uwagi na bezpieczeństwo naszych najmłodszych pociech zestaw przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 18 miesiąca. Autko zaprojektowano i wyprodukowano bezpośrednio w Szwecji. W całości asortyment spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa CE oraz FSC gwarantując, że pozyskane drewno do produkcji zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.

Brio to marka specjalizująca się w produkcji drewnianych zabawek. Producent tworząc asortyment skupia się na bezpieczeństwie, wysokiej jakości produktów, a przede wszystkim na łatwym zrozumieniu oraz rozwoju dziecka. Ciekawe zabawki firmy Brio zapewnią mnóstwo radości oraz utworzą wiele szczęśliwych wspomnień z ich dzieciństwa. Drewniane koleje oraz pociągi zachęcą do kreatywnego myślenia, rozwiną umiejętności manualne, a przede wszystkim poszerzą dziecięcą wyobraźnię.

Do pełnego funkcjonowania zabawki potrzebne są baterie: 4x AAA (brak w zestawie)

Producent:
BRIO
Kod producenta:
30234
Wiek:
2+
Wymiary:
15,5 cm x 9,6 cm x 11,5 cm
Wymiary opakowania:
25 x 14 x 13 cm