Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Zestaw drogowo kolejowy Brio World 33209

Zestaw drogowo kolejowy Brio World 33209

Kod producenta: BRIO33209
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
284,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Zestaw drogowo kolejowy Brio World 33209

Zestaw drogowo kolejowy Brio World 33209

 

Zestaw drogowo - kolejowy 33209 urozmaici kolekcję torów oferowanych przez markę Brio. Komplet składa się z 33 różnorodnych elementów. W edukacyjnej zabawce producent połączył transport kolejowy z drogowym, więc to dodatkowa frajda dla najmłodszych maszynistów.

Po drewnianych torach porusza się czerwony pociąg pasażerski zbudowany z trzech modułów. Kolejka posiada otwierany dach, dzięki czemu w środku pojazdu możemy ulokować pasażerów, a dzięki temu odgrywanie scenek będzie bardziej realistyczne. Przez trasę kolejową biegnie droga po której porusza się auto osobowe oraz autobus do którego zmieści się jeden pasażer. Skrzyżowanie drogi i kolei tworzy w dwóch miejscach strzeżone przejazdy kolejkowe z z żółtymi opuszczanymi szlabanami. W naszym mini miasteczku znajduje się także stacja kolejowa z peronem, na którym wsiadają i wysiadają pasażerowie, bo przecież nie mogło ich zabraknąć. Zarówno pociąg z dwoma wagonami jak i żółta ciężarówka mają otwarte dachy, przez które włożymy dostępne w zestawie trzy figurki (dwóch pasażerów i maszynista) do wnętrza pojazdu. Do zabawy przeznaczony jest także czerwony samochodzik osobowy,  również może pokonywać trasę.

Zestaw drogowo-kolejowy 33209 Brio World został wyprodukowany z drewna posiadającego certyfikat FSC oraz CE zapewniając na każdym kroku, że jest to całkowicie bezpieczny produkt. Kolej zalecana jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Zabawa z koleją przyzwyczai dzieci do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i poruszania się samochodem na przejeździe kolejowym. Otwieranie i zamykanie szlabanów to dodatkowa atrakcja, która jednocześnie uzmysłowi dziecku jak niebezpieczny jest pędzący po torach pociąg.

Brio to szwajcarska marka specjalizująca się w produkcji drewnianych zabawek. Producent tworząc asortyment skupia się na bezpieczeństwie, wysokiej jakości produktów, a przede wszystkim na łatwym zrozumieniu oraz rozwoju dziecka. Ciekawe zabawki firmy Brio zapewnią mnóstwo radości oraz utworzą wiele szczęśliwych wspomnień z ich dzieciństwa. Drewniane kolejki oraz pociągi zachęcą do kreatywnego myślenia, rozwiną umiejętności manualne oraz poszerzą dziecięcą wyobraźnię.

W zestawie:

  • komplet torów i drogę;
  • pociąg pasażerski z wagonami;
  • dwa pojazdy;
  • peron
  • przejazd kolejowy;
  • trzy figurki: maszynisty, dwóch pasażerów;
  • znak drogowy;
  • walizka;
Producent:
BRIO
Kod producenta:
33209
Wiek:
3+
Ilość elementów:
33