Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Zestaw do rozbudowy rozjazdy Brio World 33307

Zestaw do rozbudowy rozjazdy Brio World 33307

Kod producenta: BRIO33307
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
135,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Zestaw do rozbudowy rozjazdy Brio World 33307

Zestaw do rozbudowy rozjazdy Brio World 33307

 

Zestaw torów do rozbudowy 33307 od marki Brio to kolejna propozycja idealna dla małego konstruktora. Komplet składa się z 11 torów o różnej długości i pozwoli na rozbudowanie wielu drewnianych tras kolejowych.

Wśród 11 różnych torów znajdziemy:

  • skrzyżowanie typu T;
  • skrzyżowanie typu X;
  • dwa skrzyżowania typu Y;
  • dwa podwójne rozjazdy typu X;
  • dwa bloki oporowe;
  • dwa tory zjazdowe;
  • jeden łącznik.

Każdy z elementów wykonano z tworzywa elastycznego z wysokiej jakości, dzięki czemu zabawa jest przyjemna i łatwa. Lokomotywy, które będą jeździć po zbudowanym torze, nie będą miały problemu z pokonaniem trudniejszych odcinków, takich jak podjazdy, zjazdy, zakręty czy skrzyżowania.

Wszystkie zestawy firmy Brio są kompatybilne z systemem drewnianych kolejek od innych firm.

Brio to marka z historią, która od wielu lat tworzy jakościowe produkty dla rodzin z małymi dziećmi. Produkty firmy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dziecka. Produktem flagowym firmy są kolejki drewniane Brio, które są pierwowzorem dla wszystkich innych producentów. Zabawki Brio oprócz wysokiej jakości cechuje również ciekawe wzornictwo i dbałość o najmniejsze szczegóły. Kolejka Drewniana BRIO pochłonie na wiele godzin każde dziecko, a dzięki uniwersalnemu systemowi torów, kolejkę będzie można rozbudowywać o nowe elementy, czy też łączyć z kolejkami innych firm.

Zestaw torów do rozbudowy kolejki Brio to doskonałe uzupełnienie pasujące do większości drewnianych kolejek dostępnych na rynku. Umożliwia dowolne rozbudowanie tras kolejowych o nowe zakręty, łuki, skrzyżowania i rozjazdy. Elementy drewniane wyróżniają się wysoką jakością wykonania i są doskonale dopasowane. Drewno użyte do produkcji torów posiada certyfikat FSC, który gwarantuje, że pozyskując drewno do produkcji firma Brio zachowuje żywotność lasów i ich bogactwo naturalne.

Produkty mają nieść dzieciom radość, pomagać im w rozwoju, ale także aktywnie uczestniczyć w tworzeniu szczęśliwych wspomnień z ich dzieciństwa. Zabawa z zestawami pociągów i pojazdów Brio pomaga dziecku poznać i zrozumieć świat, w którym żyje, rozwija jego wyobraźnię, kreatywne myślenie i umiejętności manualne.

Elementy z drewna bukowego wyróżniają się wysoką jakością wykonania i doskonale dopasowują się do innych elementów. Drewno użyte do produkcji torów posiada certyfikat FSC, który gwarantuje, że pozyskane drewno do produkcji zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.

Producent:
BRIO
Kod producenta:
33307
Wiek:
3+
Wymiary opakowania:
29 x 16 x 9 cm