Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Zestaw torów do rozbudowy Brio World 33402

Zestaw torów do rozbudowy Brio World 33402

Kod producenta: BRIO33402
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
135,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Zestaw torów do rozbudowy Brio World 33402

Zestaw torów do rozbudowy Brio World 33402

 

Kiedy budując trasę kolejową zauważysz, że czegoś brakuje i potrzebujesz dodatkowych elementów, wydłuż swoją zabawę oraz trasę korzystając z 16- elementowego zestawu torów do rozbudowy Brio World 33402. Drewniane tory pozwolą na rozbudowanie kolei według własnego upodobania oraz pozwolą na przeżycie niezapomnianej przygody.

Tory pozwolą na tworzenie nowych, ciekawych tras dla pociągów czy lokomotyw, aby zabawa ulubionymi nie miała końca. Dodatkowo wszystkie te elementy stworzono po to, aby zapewnić mnóstwo atrakcji dla każdej z naszych pociech, a to wszystko dzięki tak świetnie odwzorowanym zestawom.

Zabawka przeznaczone jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Tory w całości wykonano z najwyższej jakości drewna bukowego. Wszystkie zestawy od marki Brio są kompatybilne z drewnianymi torami innych producentów stąd możesz poszerzyć swój kolejowy zbiór, aby zapewnić sobie mnóstwo atrakcji.

Cały asortyment Brio posiada certyfikat FSC gwarantujący, że pozyskane drewno do produkcji zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.

Marka Brio to jedna z firm zajmująca się produkcją zabawek z tworzywa drewnianego. Wysoka jakość produktów zapewni bezpieczeństwo oraz świetną zabawę. Różnego rodzaju tory zapewnią mnóstwo atrakcji oraz pozwolą na niezwykłą zabawę, która jest przydatna podczas spotkania wśród najmłodszego towarzystwa. Dodatkowo świetnie stworzone zestawy pozwolą na tworzenie wielu ciekawych kombinacji.


W zestawie: (16 elementów)

  • 4x prosty długi;
  • 2x tor prosty krótki;
  • 2x długi zakręt;
  • 2x krótki łuk;
  • 2x rozjazdy;
  • 2x krótkie łączniki;
Producent:
BRIO
Kod producenta:
33402
Wiek:
3+
Ilość elementów:
16