Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Zestaw kolejowy z dworcem Brio World 33512

Zestaw kolejowy z dworcem Brio World 33512

Kod producenta: BRIO33512
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
459,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Zestaw kolejowy z dworcem Brio World 33512

Zestaw kolejowy z dworcem Brio World 33512

 

Zestaw kolejowy z dworcem 33512 to kolejny komplet pochodzący z serii World oferowanej przez szwajcarską markę Brio. Świetny produkt, który zapewni niesamowitą rozrywkę dla maluszków rozpoczynających zabawę z kolejkami jak i dla tych już posiadających zabawki Brio World.

Kolejowa trasa jest urozmaicona biegnie na podwyższeniu, możemy przejechać przez most. W dwóch miejscach posiada rozjazdy wyposażone w dwie mechaniczne zwrotnice. Przy pomocy plastikowej wkładki umożliwią zmianę kierunku jazdy jadących po torach lokomotywach. Największą atrakcją wśród tego zestawu jest piętrowa stacja kolejowa zaopatrzona w windę osobową obsługiwana pokrętłem. Dworzec wizualnie przypomina ten prawdziwy. Na ścianie widnieje mapa połączeń komunikacyjnych oraz oznaczenia peronu.

Dodatkowo do kompletu dołączono dwa pociągi pasażerskie. Czerwony pociąg składa się z 3 połączonych magnesami modułów. Natomiast drugi niebieski pociąg, zasilany jest bateriami, jeździ do przodu oraz tyłu. Aby jazda po trasie kolejowej nie była nudna, a odgrywane scenki były bardziej realne to każdy wagonik producent wyposażył w możliwość włożenia figurek pasażerów.

Pociągi z pasażerami zatrzymują się na dworcu kolejowym z dwoma peronami. Dla komfortu podróżujących umieszczono windę, dzięki której przeniesienie ciężkich walizek nie będzie stanowiło problemu. Na dworcu podróżni mogą sprawdzić rozkład jazdy, aby zaplanować przebieg trasy, wsiąść do pociągu i ruszać w drogę!

Kolorowy zestaw pozwoli na zbudowanie skomplikowanej trasy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zestaw zaprojektowano w Szwecji. Cały asortyment marki Brio posiada certyfikat FSC gwarantujący, że pozyskane drewno do produkcji zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.

Producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych użytkowników poszerzył asortyment o liczne akcesoria pasujące do nich tworząc serię Brio World, a są to mianowicie tory, wagony, budynki, a nawet zwierzątka. Każda z pociech może tworzyć nowe trasy dla pociągów, budować nowe konfiguracje rozwijając wyobraźnię i logiczne myślenie. Wszystkie elementy są łatwe do połączenia, więc samo złożenie jest niezwykle proste. Oferowane zabawki Brio rozwijają umiejętności motoryczne oraz wspierają zmysł dotyku oraz słuchu. Czas spędzony wśród drewnianych zabawek to czysta przyjemność. Sprawdź to sam!

W zestawie nie ma baterii zasilających niebieski pociąg. Do zasilania pojazdu potrzebne są (2xAAA)

W zestawie:

  • 2 x pociągi osobowe;
  • dworzec;
  • most;
  • znaki drogowe;
  • zwrotnice;
  • 5 x figurek ludzików;
  • tory;
  • skalne podpory;
  • walizkę;
Producent:
BRIO
Kod producenta:
33512
Wiek:
3+
Ilość elementów:
42
Wymiary:
112x62 cm (szer x gł)
Wymiary opakowania:
45 x 16,2 x 39 cm (szer x gł x wys)