Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Pociąg Straży Pożarnej Brio World 33844

Pociąg Straży Pożarnej Brio World 33844

Kod producenta: BRIO33844
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
99,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Pociąg Straży Pożarnej Brio World 33844

Pociąg Straży Pożarnej Brio World 33844

 

Nie mogło również zabraknąć w ofercie Brio typowych pojazdów identyfikujących się ze służbami ratunkowymi. Jednym z nich jest czerwony pociąg straży pożarnej. Czerwony zestaw zawiera lokomotywę ciągnącą za sobą dwa wagoniki. W jednym znajduje się zbiornik z wodą, a z kolei drugi wyposażono w rozwijany wąż gaśniczy i podnoszoną drabinkę. Każdy element zawiera magnesy za pomocą którego można połączyć je z innymi pojazdami. Aby zahamować pędzącym pociągiem należy nacisnąć przycisk umiejscowiony na dachu pojazdu ratowniczo-gaśniczego. Przyjeżdżając na akcję masz możliwość wysunięcia drabiny, aby użyć rozwijanego węża by ugasić pożar.  

Czerwona lokomotywa pędząca na akcję ratunkową rozwija wyobraźnię i kreatywność, zwłaszcza odgrywając rolę młodego strażaka. Co więcej tworzenie trakcji kolejowych oraz łączenie torów rozwija umiejętności manualne oraz wyobraźnię dziecka. 

Każdy z zestawów od marki Brio możesz połączyć ze wszystkimi innymi drewnianymi kolejkami.

Marka Brio słynie z produkcji ciekawych, drewnianych zestawów z których możesz zbudować interesujące trakcje kolejowe by poczuć się jak prawdziwy maszynista.

W zestawie:

  • lokomotywa;
  • 2 x wagon;
  • zbiornik wody.
Producent:
BRIO
Kod producenta:
33844
Wiek:
3+
Ilość elementów:
4
Wymiary:
24,2 x 3,4 x 4,9 cm
Wymiary opakowania:
27 x 15 x 5 cm