Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Zestaw podróżny Brio Smart Tech 33972

Zestaw podróżny Brio Smart Tech 33972

Kod producenta: BRIO33972
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
769,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Zestaw podróżny Brio Smart Tech 33972

Zestaw podróżny Brio Smart Tech 33972

 

Zestaw podróżny Smart Tech Sound Action Tunel 33972 pochodzi z asortymentu szwajcarskiej marki Brio. Zastosowana technologia Smart Tech pozwala zasilanemu bateriami silnikowi na komunikację z otoczeniem. Dodatkowe efekty świetlne oraz dźwięki dodadzą dodatkowej frajdy. Tor ruchu można tworzyć przy pomocy tuneli. Dodatkowo można obserwować jak silnik zwalnia oraz gaśnie po przejechaniu tunelu Break Action, a następnie uruchamia ponownie, gdy opuszcza tunel Fix Action. Co więcej można skonfigurować własne nagranie i usłyszeć je po tak jak pociąg przejedzie pod tunelem Sound Action. Jedna zabawka, a tak wiele pozytywnych emocji dla każdego dziecka!

Każdy z tuneli posiada wbudowane moduły, które uaktywniają różne czynności pociągu, jak zmiana trasy, gaśnięcie silnika, nagrywanie dźwięków, a w efekcie finalnym ich odtwarzanie. W zabawce nie zabrakło również klasycznych przycisków do sterowania, które zamontowano na dachu lokomotywy.

Drewnianą zabawkę Brio tworzy żywa kolorystyka i wysokiej jakości materiały. Zestaw podróżny można również rozbudować o drewniane tory, kolejki czy wagony z asortymentu marki Brio.

Interesujący komplet składa się z 37 elementów: lokomotywy z nagrywarką, dwóch wagonów osobowych, siedmiu tuneli akcji, stacji kolejowej, torów oraz figurek pozwalających odegrać rolę z życia podróżnika.

Zestaw przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Ten zestaw zapewni maluszkom niekończącą się zabawę, a to dzięki zmianie ułożenia torów i poznawania nowych tras!

Zestaw podróżny wykonano z drewna posiadającego certyfikat FSC i gwarantującego, że pozyskane drewno do produkcji zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.

Interaktywny zestaw zachęca do rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz zdolności motorycznych.

Technologia Smart Tech to ciekawe funkcje zastosowane w drewnianych zabawkach Brio. Zintegrowana technologia i pomysłowy projekt otwierają nowy rodzaj interakcji między dzieckiem a zabawką. Dźwięk, światło i działanie łączą się, tworząc reakcje łańcuchowe przyczynowo - skutkowe, opowiadając w tym czasie historie. Tunel powoduje, że silnik zatrzymuje się, cofa, a nawet wydaje się zepsuty, pozwalając dziecku stać się bohaterem, decydując, co będzie dalej. Smart Tech to połączenie przede wszystkim drewnianych detali z nowymi walorami edukacyjnym. Efektem końcowym będzie ciekawe doświadczenie oraz wiele godzin wciągającej zabawy.

W zestawie:

  • lokomotywa z nagrywarką;
  • stacja kolejowa;
  • 2 x wagony pasażerskie;
  • 7 x tuneli akcji;
  • 18 x torów;
  • 2 x figurki;
  • bagaże;
  • znaki;
  • drzewa.
Producent:
BRIO
Kod producenta:
33972
Wiek:
3+
Ilość elementów:
37
Wymiary:
104, 2 x 48,5 x 17,8 cm
Wymiary opakowania:
60 x 39 x 15 cm