Dostępność: Dostępny

Mini wózek dla lalek Moover Bajkowy róż

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 27 Lutego (Czwartek)


Mini wózek dla lalki w kolorze bajkowego różu
przeznaczony jest dla małych lalek do 20 cm wysokości. Przeznaczony jest dla małych lalek do 20 cm wysokości. Wózeczek sprawdzi się także w formie organizera na długopisy oraz małe karteczki. Wkomponowany w wystrój pokoju dziecka doda większego uroku jako dekoracja na biurku czy szafce. Jeśli poszukujesz wózka do przewozu większych lalek do 35 cm obejrzyj wózek w kolorze naturalnym lub czerwieni strażackiej


Tylko naturalne materiały
Zabawka w całości wykonana jest z naturalnej sklejki lipowej o grubości 10 mm oraz drewnianych kół zakończonych gumową taśmą. Wózek pokryty jest ekologiczną farbą z atestem, by uniknąć substancji uczulających pociechę.

Podłoże antypoślizgowe

Masz już dość głośnych zabawek? Zastosowane koła antypoślizgowe zmniejszą uciążliwy hałas. Rozwiązanie chroni podłogi naszego mieszkania oraz samą zabawkę przed zużyciem. Dodatkowo gumy działają jak „zderzaki” chroniąc ramy drzwi i ściany. Obicia kół obniżą także maksymalną prędkość wózka oraz pozwolą na jego indywidualne dostosowanie do użytkownika bez zbędnego uciekania zabawki. Wózek nie traci przy tym na łatwości prowadzenia.

Solidne wykonanie

Konstrukcja jest w pełni stabilna i nie przychyla się. Zamontowane koła zabezpieczają stelaż przed przewróceniem. By zwiększyć bezpieczeństwo zabawy, wszystkie krawędzie wózeczka zostały zaokrąglone. Solidne wykonanie zwiększa wartość zabawki oraz buduje zaufanie dzieci i ich rodziców do marki.

Opracowany zgodnie z potrzebami dzieci

Zabawkę stworzono na podstawie zachowań dzieci oraz ich potrzeb. Duńscy specjaliści przeprowadzili badania reakcji na zmysły dziecka. Skupili się na tym co przykuwa największą uwagę dzieci. Czym lubią się bawić. Jakiego koloru zabawka przyciąga wzrok. Z jakiego jest materiału, że sięgają po nią jako pierwszą. W czasie tworzenia zabawki producenci opierali się na zebranych informacjach. Detale zabawki zostały dopracowane w taki sposób, aby służyła niejeden raz.

Korzyści z zabawy

Maluch przez zabawę naśladuje zachowania dorosłych. Buduje podstawowe relacje, uczy się odpowiedzialności i troski. Dziecko stara się dbać o lalkę, jak o prawdziwego bobasa. Zabawa lalkami rozwija wyobraźnię oraz zachęca do aktywności ruchowej.

Montaż zabawki

Wózek dla lalki oferowany przez markę Moover jest dostarczany złożony i gotowy do użycia. Zabawkę opracowano z myślą o mniejszych dzieciach, dlatego nie posiada małych elementów.

Trochę o samej marce

Duńska firma Moover specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek. Zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, opracowane by rozwijały i uczyły. Producent posiada różnego rodzaju meble dla lalek, samochody dla chłopców czy układanki oraz zawieszki dla maluchów. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu. Moover spełni Twoje oczekiwania.

 
Producent : MOOVER
Kod producenta : 880145
Wiek : 12 msc +
Wymiary opakowania : 21,5 x 14 x 23 cm
Kolor : różowy
Wymiary : 20 x 12,5 x 21 cm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

Mini wózek dla lalek Moover Bajkowy róż

Mini wózek dla lalek Moover Bajkowy róż

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)