Wózek do ciągania Moover

Dostępność: Dostępny

Wózek do ciągania Moover

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 17 Stycznia (Czwartek)

Wózek do ciągania w naturalnym kolorze przeznaczony jest do zabawy dla dzieci od 2 roku życia. Zabawka dla dzieci wyglądem przypomina prawidzwy wóz wiejski. Zapewni wiele atrakcji podczas zabawy. Przywołaj wspomnienia z dzieciństwa, oczaruj swoją pociechę zabawką sprzed lat i odkryj na nowo dziecięcy świat.

Pojazd posiada ruchomy dyszel, przystosowany do małej rączki dziecka. Aby dziecko nie miało problemu ze zmianą kierunku jazdy czy skręcaniem wozem zamontowano w pełni skrętną przednią oś. Nasza pociecha bez problemu może siadać na zabawce, którą przystosowano do wagi dziecka. Przy zabawie we dwójkę jeszcze większą frajdą dla dzieci będzie przewożenie siebie nawzajem. Gdy jazda już się znudzi, urwis może zacząć przewozić lalki i inne swoje zabawki.

Solidne wykonanie

Konstrukcja wozu jest bardzo stabilna, dlatego może przydać się podczas trenowania trzymania równowagi oraz kolejnych, pewniejszych kroków dziecka. Aby zwiększyć bezpieczeństwo malucha wszystkie krawędzie wozu zostały zaokrąglone. Wszystkie szczegóły zabawki zostały dopracowane w taki sposób, aby dziecko z przyjemnością wracało i sięgało po wóz do zabawy. Podczas tworzenia konstrukcji producenci zwrócili uwagę na wszystkie elementy związane ze zmysłami dziecka, co najbardziej lubią oglądać, dotykać czy jak się bawić.

Tylko naturalne materiały

Zabawka w całości wykonana została z wysokiej jakości okleiny lipowej oraz drewnianych kół. Z przodu wozu zamontowano dwa mniejsze, a z tyłu dwa większe koła, które wyposażone są w gumową taśmę. Zastosowane obicia kół mają dbać o bezpieczne korzystanie z pojazdu przez malucha. Powłoka antypoślizgowa zmniejsza prędkość wozu bez ubytku na łatwości jego prowadzenia, a także hałas towarzyszący podczas użytkowania. Dodatkowo rozwiązanie te chroni podłogi naszego mieszkania oraz samą zabawkę. Dziecko może korzystać z zabawki również na zewnątrz, chociażby w ogrodzie w suche i słoneczne dni.

Korzyści z zabawy

Z wózkiem do ciągania marki Moover zabawa i spacery stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. Maluch poprzez zabawę i naśladowanie zachowań dorosłych uczy się odpowiedzialności i troski, które są niezbędne podczas rozwoju emocjonalnego dziecka i wychowania. Zabawa rozwija również dziecięcą wyobraźnię oraz zachęca do aktywności ruchowej.

Montaż zabawki
Niepowtarzalny wóz jest dostarczany w płaskich kartonach z rozłożonymi elementami. Montaż zabawki nie sprawi żadnych trudności rodzicom, dzięki specjalnemu systemowi zatrzasków Moover. Gdy dziecko jest na tyle duże, próbuje samo opanować składanie i rozkładanie pojazdu. Podczas montażu zabawki niepotrzebne okazują się narzędzia, a cały proces trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu.

Trochę o samej marce
Duńska firma Moover specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek.  Zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, opracowane by rozwijały i uczyły. Producent posiada różnego rodzaju meble dla lalek, samochody dla chłopców czy układanki oraz zawieszki dla maluchów. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu. Moover spełni Twoje oczekiwania.

Wiek:
2+ lata

Waga uźdzwigu: do 50 kg
Wymiary wozu: 109 x 29 x 35 cm (dł x szer x wys)
Wymiary opakowania: 72 x 5 x 47,5 cm

Napisz recenzję

Wózek do ciągania Moover

Wózek do ciągania Moover

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)