Konik bujany Moover Drewno naturalne

Dostępność: Dostępny

Konik bujany Moover Drewno naturalne

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 26 Marca (Wtorek)

Uroczy konik na biegunach w naturalnym kolorze drewna to kolejny model uzupełniający kolekcję marki Moover Big Toys. Bujak urzeka precyzyjnym wykonaniem w stylu retro. Zabawkę zaprojektowano z myślą o mniejszych maluchach, które uwielbiają tak dobrze znany ruch kołysania i cieszą się przy każdym bujaniu. Z zabawki mogą bezpiecznie korzystać dzieci utrzymujące samodzielnie równowagę. Przywołaj wspomnienia z dzieciństwa, oczaruj swoją pociechę zabawką sprzed lat i odkryj na nowo dziecięcy świat.

Wszystkie szczegóły zabawki zostały dopracowane w taki sposób, aby dziecko z przyjemnością wracało i sięgało po konika na biegunach. Podczas tworzenia konstrukcji producenci zwrócili uwagę na wszystkie elementy związane ze zmysłami dziecka, co najbardziej lubią oglądać, dotykać czy jak się bawić.

Bujany konik posiada specjalne krzesełko dla bobasa z poręczą, które chroni je przed upadkiem oraz uniemożliwia wspinanie się. Posadzone przez rodzica dziecko podczas kołysania może trzymać się poręczy a nóżki postawić na podeście. Zapobiega to dotykaniu podłogi, a tym samym przerywaniu zabawy. Aby konstrukcja była bardziej stabilna w całości wykonana została z naturalnej jakości okleiny z drewna lipowego o grubości 10 mm.

W zabawce wykorzystano system łuku hamulcowego, aby rodzic nie musiał martwić się o nadmierne wychylanie się konika z nasza pociechą. Gdy tylko urwis zaczyna się szybciej kołysać system natychmiast redukuje tę prędkość. Aby zwiększyć ochronę dziecka podczas zabawy producent zastosował wyprofilowane i zaokrąglone krawędzie bujaka.

Z konikiem bujanym zabawa stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Maluch poprzez zabawę uczy się koordynacji ruchowej ciała oraz utrzymania równowagi podczas powtarzającego się kołysania konika.


Zabawa rozwija również integrację sensoryczną oraz stymuluje zmysły dziecka, a także zachęca do podejmowania kolejnych aktywności ruchowych. Bujak można wykorzystać jako dodatek dla lalki, aby dziecko mogło poczuć się jak w roli rodzica.
Niepowtarzalny konik bujany oferowany przez markę Moover jest dostarczany w płaskich kartonach z rozłożonymi elementami. Montaż zabawki nie sprawi żadnych trudności rodzicom, dzięki specjalnemu systemowi zatrzasków Moover. Podczas montażu zabawki niepotrzebne okazują się narzędzia, a cały proces trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu. Uniknięcie małych elementów łączących części, dzięki zastosowaniu unikatowych zatrzasków pozwala korzystać mniejszym dzieciom powyżej 10 miesiąca życia.

Duńska firma Moover specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek.  Zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, opracowane by rozwijały i uczyły. Producent posiada różnego rodzaju meble dla lalek, samochody dla chłopców czy układanki oraz zawieszki dla maluchów. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu. Moover spełni Twoje oczekiwania.

 
Producent : MOOVER
Kod producenta : MOV_RHN_688888
Wiek : 10 msc+
Wymiary opakowania : 71,7 x 5,5 x 46 cm
Wymiary : 72 x 48 x 38 cm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

Konik bujany Moover Drewno naturalne

Konik bujany Moover Drewno naturalne

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)