Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Roztańczone Biedroneczki VTech 60477
  • Roztańczone Biedroneczki VTech 60477
Roztańczone Biedroneczki VTech 60477

Roztańczone Biedroneczki VTech 60477

Kod producenta: TL60477
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
139,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Roztańczone Biedroneczki VTech 60477

Roztańczone Biedroneczki VTech 60477

 

Roztańczone Biedroneczki to interaktywna zabawka oferowana przez firmę Vtech, która zachęci dzieci do aktywności ruchowej. Zabawka została stworzona z myślą o dzieciach od 12 do 36 miesiąca życia. Dziecko, które uczy się raczkować może bawić się jeżdżąc biedronkami. Wystarczy delikatnie popchać zabawkę, a maluch ujrzy obracającą się małą biedronkę. Z kolei, dla urwisów które chodzą w zabawce zamontowany jest sznurek do ciągnięcia biedronek, by zabrać je ze sobą na przygodę. Gadające zwierzątko zadziwi efektami świetlnymi oraz melodyjkami i rymowankami towarzyszącymi podczas wspólnej zabawy.

Zabawka posiada 2 tryby zabawy: zagadkowy oraz muzyczny.

W pierwszym trybie dziecko przez zabawę może uczyć się pierwszych cyferek, kształtów i przedmiotów.

Do zabawki dołączonych jest 6 elementów do sortowania. Mama biedronka przeprowadza nasza pociechę przez zabawę w sortowanie kształtów. Zabawka mówi dziecku, który kształt ma włożyć i cieszy się, gdy te zrobi to dobrze. Jeśli dziecko popełni błąd, biedronka, komentuje, że nastąpił błąd i by się poprawić. Wystarczy wcisnąć małą biedroneczkę, a ułożone kształty rozsypują się na wszystkie strony. Teraz możemy jeszcze raz rozpocząć zabawę z kształtami.

Na każdym z 6 przycisków jest inny kształt, a także rysunek obrazujący liczbę. Po naciśnięciu przycisku biedroneczki mówią jakiego jest kształtu. Gdy naciśniemy przycisk ponownie, zabawka wypowie cyferkę. Przy trzecim przyciśnięciu klocka zabawka mówi, co jest narysowane i obrazuje daną cyferkę. Zabawie towarzyszą wyraźne, proste i odpowiednie do sytuacji rymowanki. Zabawka posiada także dwa podłużne przyciski na wierzchu zabawki.

W drugim trybie zabawy dziecko naciskając przyciski włącza nowe piosenki i melodyjki.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, natomiast sorter sprzyja rozwojowi motoryki, sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
60477
Wiek:
1+
Baterie:
2 x AA (testowe w zestawie)
Wymiary opakowania:
306 x 154 x 279 mm
Język:
polski