Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Aligator Edukator VTech 60620
  • Aligator Edukator VTech 60620
  • Aligator Edukator VTech 60620
Aligator Edukator VTech 60620 Aligator Edukator VTech 60620
Aligator Edukator VTech 60620

Aligator Edukator VTech 60620

Kod producenta: TL60620
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
129,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Aligator Edukator VTech 60620

Aligator Edukator VTech 60620

 

Aligator Edukator to interaktywna zabawka oferowana przez firmę Vtech, która zachęci dzieci do poznawania świata. Dostarcz swemu dziecku zabawę połączoną z nauką literek. Zabawkę stworzono z myślą o urwisach w wieku od 2 do 5 lat.

Dziecko, które uczy się raczkować może bawić się jeżdżąc zwierzątkiem. Wystarczy delikatnie popchać zabawkę. Z kolei, dla urwisów które chodzą w zabawce zamontowany jest sznurek do ciągnięcia aligatora, by zabrać go ze sobą na przygodę. Podczas ciągnięcia zabawki aligator wydaje odgłosy chrupania oraz porusza zabawnie głową. W zwierzaku znajduje się schowek do przechowywania sznurka. Zabawką można bawić się również na siedząco, trzymając ją przed sobą.

Gadający aligator
zadziwi efektami świetlnymi oraz melodyjkami i rymowankami towarzyszącymi podczas wspólnej zabawy. Pod spodem zabawki znajduje się przełącznik ON/OFF. Zabawka wyłącza się również automatycznie, gdy dziecko nie wykazuje nią zainteresowania przez dłuższy czas.

Zabawka posiada 5 wariantów zabawy, które można zmienić w każdej chwili. Wystarczy przekręcić świecący ogonek. Dziecko przez zabawę uczy się literek i ich dźwięków. Gdy naciśniemy przycisk z literką, aligator mówi co to za literka i jak się ją poprawnie wymawia. Ponowne naciśnięcie przycisku sprawia, że edukator wymawia nazwę zwierzęcia, które zaczyna się na tą literkę. Dodatkowo poznaje nazwy przedmiotów oraz zwierząt wraz z wydawanymi przez nie odgłosami. Każdej literce towarzyszą wyraźne, proste i odpowiednie do sytuacji rymowanki. Zwierzątko jest też namalowane na danym przycisku. Na przykład dziecko wybierze literkę R, aligator powie "R jak Ryba", a następnie słychać jego odgłos

Chcesz powtórzyć czynność? Naciśnij znak zapytania, a aligator pomoże Ci w utrwaleniu.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, natomiast przyciski sprzyjają rozwojowi motoryki urwisa. Przedszkolak zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia oraz poprawnej wymowy trudnych słów.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
60620
Wiek:
2+
Wymiary opakowania:
13,3 x 40 x 24,1 cm