Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Edukacyjna Hula Kula VTech 60409
  • Edukacyjna Hula Kula VTech 60409
  • Edukacyjna Hula Kula VTech 60409
Edukacyjna Hula Kula VTech 60409 Edukacyjna Hula Kula VTech 60409
Edukacyjna Hula Kula VTech 60409

Edukacyjna Hula Kula VTech 60409

Kod producenta: TL60409
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
94,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Edukacyjna Hula Kula VTech 60409

Edukacyjna Hula Kula VTech 60409

 

Twoje dziecko uczy się raczkować lub stawiać pierwsze kroki? Edukacyjna Hula-Kula od firmy Vtech została stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 6 do 36 miesięcy. Interaktywna zabawka zachęca malucha do podążania za nią. Wyposażona w specjalny mechanizm toczy się samodzielnie, co zachęca malucha do podążania za nią. Hula – Kula zadziwia efektami dźwiękowymi i świetlnymi oraz naśladowaniem odgłosów zwierząt towarzyszącym podczas wspólnej zabawy.

Zabawka posiada ponad 50 różnych piosenek, melodyjek i zwrotów, które towarzyszą w czasie zabawy i zachęcają do podejmowania zabawy. Zabawka uczy przy tym zdolności chwytania, cyferek, nazw zwierząt, a także kształtów.

Kula Hula posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Przy dolnej podstawie kuli wystają kolorowe wstążeczki, które przykują uwagę dziecka dodając jej dodatkowego uroku. Na szczycie znajduje się żółty ptaszek kręcący kółka wokół okręgu z migającym światełkiem. Po włączeniu zabawki można usłyszeć różne melodie i piosenki, a także poznać podstawowe kształty i kolory.

Trzy przyciski: 1, 2 i 3 mają inny kształt, a także rysunek obrazujący liczbę. Głos wydobywający się z Kuli Huli zachęca dziecko do naciskania konkretnych przycisków. Gdy go naciśniemy, zabawka wypowie odpowiednią rymowankę. Edukacyjna kula posiada także element w kształcie gwiazdki, który przy obracaniu wydaje przyjemny, mechaniczny dźwięk. Taki sam dźwięk daje zamontowany suwak w kształcie kangurka. Naciśnięcie żółtej małpki, pomarańczowego lwa lub fioletowego słonika sprawia, że dziecko słyszy odgłos wydawany przez zwierzątko oraz jego nazwę. Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie kula- hula wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową. Zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Dziecko przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
60409
Wiek:
6 msc+
Baterie:
3 x AA (testowe w zestawie)
Wymiary opakowania:
203 x 191 x 178 mm
Język:
polski