Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Koszyczek pikniczek VTech 61092
  • Koszyczek pikniczek VTech 61092
Koszyczek pikniczek VTech 61092

Koszyczek pikniczek VTech 61092

Kod producenta: TL61092
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
132,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Koszyczek pikniczek VTech 61092

Koszyczek pikniczek VTech 61092

 

Koszyczek pikniczek 61092 to interaktywna zabawka oferowana przez firmę Vtech, która zachęci dzieci do kreatywnej zabawy i odgrywania scenek. Zabawka została stworzona z myślą o dzieciach od 6 miesiąca życia do ok.3 lat. Dziecko w zestawie znajdziecie wszystko, co potrzeba, aby zorganizować niesamowity piknik. Może zaprosić do zabawy kogo tylko ma ochotę. A dołączone akcesoria wyśmienicie urozmaicą zabawę.

W zestawie znajduje się koszyczek, obrus, talerzyki, widelce, kubki oraz klocki w kształcie jedzenia: 2 pomarańcze, kanapki, kawałki arbuza oraz ciastka. W ruchomej pokrywce znajdują się 4 otwory o różnych kształtach, przez które klocki można umieścić w środku koszyczka. Piknikowy koszyczek przeprowadza nasza pociechę przez zabawę w sortowanie i uczy dziecko dopasowywania kształtów. W czasie dopasowywania dziecko uczy się także nazw jedzenia.

W zabawce znajdują się 3 warianty zabawy podczas których dziecko poznaje kolory, zwroty grzecznościowe oraz umiejętności dzielenia się z innymi. Dodatkowo przycisk w kształcie motylka uruchamia dwie urocze piosenki i pytania.

Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie koszyczek pikniczek, wyłączy się automatycznie by zaoszczędzić baterię. Zabawka posiada także regulację głośności dźwięków. Po przesunięciu przycisku można wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny, cichy lub całkowicie wyłączyć wydawane dźwięki. Wówczas zabawka stanie się jedynie koszyczkiem z sorterem :)

Gadający koszyk zadziwia efektami świetlnymi oraz melodyjkami i rymowankami, które towarzyszą podczas wspólnej zabawy. Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, natomiast sorter sprzyja rozwojowi motoryki, sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
61092
Wiek:
6 msc+
Baterie:
2 x AA (testowe w zestawie)
Wymiary opakowania:
350 x 180 x 200 mm
Język:
polski