Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Cyferkowa Kasa Sklepowa VTech 60832
  • Cyferkowa Kasa Sklepowa VTech 60832
  • Cyferkowa Kasa Sklepowa VTech 60832
Cyferkowa Kasa Sklepowa VTech 60832 Cyferkowa Kasa Sklepowa VTech 60832
Cyferkowa Kasa Sklepowa VTech 60832

Cyferkowa Kasa Sklepowa VTech 60832

Kod producenta: TL60832
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Cyferkowa Kasa Sklepowa VTech 60832

Cyferkowa Kasa Sklepowa VTech 60832

 


Cyferkowa kasa sklepowa 60832 to interaktywna zabawka oferowana przez firmę Vtech, która zachęci dzieci do kreatywnej zabawy i odgrywania scenek. Zabawka została stworzona z myślą o dzieciach od 2 roku życia do ok.5 lat. Dziecko w zestawie znajdziecie wszystko, co potrzeba, aby pobawić się w sklep. Nasz urwis może zaprosić na zakupy do swojego sklepu kogo tylko ma ochotę. A dołączone akcesoria wyśmienicie urozmaicą zabawę.

W zestawie znajduje się 20 elementów, w tym: monety, banknoty oraz imitacje artykułów spożywczych, które uczą poprzez zabawę. Posiada otwór do wrzucenia monet, szufladę kasy, przycisk ‘suma’, przyciski wyboru artykułów spożywczych oraz cyfr. Wybierz dowolne artykuły spożywcze, naciśnij przycisk ‘suma’ i ureguluj zakup odpowiednią ilością monet. Kasa policzy wszystkie monety!

Cyferkowa kasa sklepowa przeprowadza nasza pociechę przez zabawę w sortowanie i uczy dziecko liczenia, cyfr, kolorów i wartości przedmiotów. W czasie dopasowywania dziecko uczy się również nazw artykułów spożywczych. Dziecko może przeciągnąć kartą płatniczą przez czytnik, jak w prawdziwej kasie i poznać aktualne promocje.

Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie kasa, wyłączy się automatycznie by zaoszczędzić baterię. Zabawka posiada także regulację głośności dźwięków. Po przesunięciu przycisku można wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy lub całkowicie wyłączyć wydawane dźwięki. Wówczas zabawka stanie się jedynie kasą sklepową :)

Gadająca kasa zadziwia efektami świetlnymi oraz melodyjkami i rymowankami, które towarzyszą podczas wspólnej zabawy. Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, natomiast sorter sprzyja rozwojowi motoryki, sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
60832
Wiek:
2+
Baterie:
3 x AAA (testowe w zestawie)
Wymiary opakowania:
400 x 270 x 140 mm
Język:
polski