Zestaw Autka Tut Tut Pojazdy budowlane: Betonowóz, Spycharka, Wywrotka

Dostępność: Dostępny

Zestaw Autka Tut Tut Pojazdy budowlane: Betonowóz, Spycharka, Wywrotka

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 25 Wrzesień (Wtorek)

Zestaw pojazdów budowlanych uzupełnia kolekcję interaktywnych samochodzików z serii Autka Tut Tut oferowany przez firmę Vtech. W opakowaniu znajdziesz trzy pojazdy niezbędne do pracy na budowie: betonowóz, spycharkę oraz wywrotkę. Wystarczy nacisnąć przycisk z uśmiechem na szybie autka, a dziecko usłyszy wesołe melodyjki, piosenki oraz rymowanki wypowiadane przez samochody. To wszystko połączone z efektami świetlnymi!

Małe urwisy uwielbiają pojazdy budowlane z ruchomymi elementami, które pozwalają poczuć się jak na prawdziwej budowie. Gdy dziecku znudzi się zabawa i straci chwilowo zainteresowanie, pojazd wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię. W przypadku, gdy wydawane dźwięki i przygrywane melodyjki zaczną przeszkadzać rodzince, wystarczy użyć przycisku ON/OFF znajdującego się pod spodem autka. Zabawka stanie się wówczas przyjemnym mini samochodzikiem do jazdy.

Na przyczepie wywrotki dziecko może przewozić materiały. Dodatkowo można ją wywrócić, co zapewni dodatkowych atrakcji przy zabawie. Betonowóz także posiada obracającą się gruszkę, która emituje prawdziwą betoniarkę.

Z przodu spycharki zaczepiona jest łyżka, którą możesz przesunąć materiały czy inne zabawki. Spychacz ma delikatne wgłębienie, dzięki czemu możesz w podniesionej nad maszyną platformie przewieźć mały dodatek. To wszystko jest możliwe za pomocą regulowanej wysokość pracy pojazdu.

Trzy pojazdy w jednym zestawie to jeszcze więcej niesamowitej frajdy dla urwisa. Autka pasują do zestawów z serii Tut Tut Autka, które można dokupić oddzielnie. W zestawach znajdują się punkty rozpoznające, przy których przejeżdżające autko reaguje wydając dźwięki odpowiednie do sytuacji.

Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która łączy zabawę z nauką. Samochody stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 1 do 5 lat. Pojazdy zaprojektowano tak, aby kształt oraz wymiary były dopasowane do małej rączki dziecka. Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, a przyciski sprzyjają percepcji dotykowej i sprawności dłoni urwisa.

Wiek: 1-5 lat
Długość autek: ok 8,5 cm
Wymagane baterie do pojazdu: 2 x AAA /LR03 (baterie testowe w zestawie)

Napisz recenzję

Zestaw Autka Tut Tut Pojazdy budowlane: Betonowóz, Spycharka, Wywrotka

Zestaw Autka Tut Tut Pojazdy budowlane: Betonowóz, Spycharka, Wywrotka

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)