Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Rowerki

Rowerki i Rolki

Wysokiej jakości, atrakcyjne zabawki dla dzieci umilają czas spędzony na świeżym powietrzu. Są zarówno źródłem niekończącej się radości, jak i niezastąpionym narzędziem, wspomagającym rozwój fizyczny. Wśród najchętniej wybieranych przez rodziców znajdują się rowery dla dziewczynki i chłopca które nie tylko zapewniają frajdę, ale również poprawiają kondycję fizyczną, koordynację ruchową oraz ćwiczą zmysł równowagi. Bogata oferta najlepszych rowerów dla dzieci w każdym wieku

Poszukujesz bezpiecznych i sprawdzonych pojazdów, które Twoje pociechy mogą wykorzystać na osiedlowym podwórku? A może maluchy są już gotowe na rodzinne, weekendowe wycieczki? Szeroki asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje między innymi różnego rodzaju rowerki dziecięce trójkołowe, czterokołowe oraz biegowe renomowanej marki Puky. Wysoka jakość materiałów oraz solidność wykonania gwarantują trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.Rower dla dziewczynki i chłopca –  który wybrać?

Nasza oferta jest wciąż uzupełniana o nowe, popularne modele pojazdów dla dzieci. Dzięki temu każdy rodzic z łatwością znajdzie rower dla dziewczynki lub chłopca, bez względu na wiek, stopień zaawansowania czy preferencje pociechy.

    1. Czterokołowy jeździk Puky Wutsch lub PUKYlino –  idealny do nauki utrzymywania równowagi, polecamy maluchom już od pierwszego roku życia.

    2. Rowery biegowe dla dziewczynki i chłopca w wieku od dwóch lat świetnie przygotowują do jazdy na tradycyjnym modelu dwukołowym, pozwalają skupić się na kierunku ruchu i ćwiczeniu balansowania ciałem.

    3. Trójkołowe Puky Fitsch, Moto, Ceety – są świetnym przejściem pomiędzy wersją czterokołową a klasyczną dla trzy-, cztero- i pięciolatków.

    4. Rowery Puky i woom – są dedykowane starszym dzieciom, które czują się gotowe do samodzielnej jazdy na dwóch kołach.Sklep internetowy Todler.pl proponuje także rozmaite, przydatne akcesoria, takie jak: kaski, torby, plecaki, dzwonki, czy też kółka boczne, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas rowerowych wycieczek.Dlaczego warto kupić dziecku rowerek?

Pragniesz zapewnić maluchowi najlepsze, markowe zabawki, które gwarantują niekończące się źródło frajdy na co dzień? Jazda na dziecięcym rowerku to wyjątkowo korzystna forma aktywności, która znacząco przyczynia się do wszechstronnego rozwoju każdej dziewczynki i chłopca niezależnie od wieku:

    • ruch na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie dzieci, a także promuje zdrowy styl życia już od najmłodszych lat,

    • regularna aktywność fizyczna pomaga w budowaniu siły i wytrzymałości, a także wspiera prawidłowe funkcjonowanie systemu kostnego i mięśniowego,

    • jazda na rowerze kształtuje poczucie równowagi, koordynację ruchową oraz precyzyjność,

    • wyprawy rowerowe to doskonała okazja do integracji z rówieśnikami, nawiązywania nowych znajomości i uczenia się pracy zespołowej podczas wspólnych wyścigów czy gier.Stopniowo dzieci nabierają wprawy, co przekłada się na poprawę pewności siebie i poczucie, że są w stanie pokonać trudności. Ta umiejętność radzenia sobie z nowymi wyzwaniami jest niezwykle ważna w ich rozwoju.Pozwól dziecku odkryć radość z aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu!

Dbamy o to, aby nasz asortyment był bogaty w najwyższej jakości, bezpieczne i atrakcyjnie prezentujące się rowery od renomowanych producentów. Wszystkie pojazdy są zaprojektowane specjalnie dla dzieci, dostosowane do różnych grup wiekowych i dostępne w wersjach dla chłopca lub dziewczynki. Wybierz produkt z naszej oferty, który sprawi, że każda chwila spędzona na świeżym powietrzu stanie się przygodą. Skorzystaj z opcji wysyłki w 24H i zrób córce lub synowi wyjątkową niespodziankę!