Hot Deals

Filtruj według

Kolor

Kolor

Obwód głowy

Obwód głowy

Cena

Cena

  • 149,00 zł - 349,00 zł

Aktywne filtry

Uvex

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Najlepsze dziecięce kaski rowerowe Uvex

Uvex to niemiecki producent kasków rowerowych, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Głównym celem marki Uvex jest „ochrona ludzi”, dlatego oferuje szereg wysokiej jakości produktów zapewniających bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu. 

Produkcja kasków rowerowych Uvex opiera się na najnowszej technologii, najdokładniejszej kontroli jakości oraz najwyższych standardach bezpieczeństwa. Dzięki technologii INMOULD kaski rowerowe Uvex tworzą bezpieczną i stabilną konstrukcję, a jednocześnie zapewniają doskonałą wentylację. Zewnętrzna powłoka kasku składa się z poliwęglanu, natomiast wewnętrzną warstwą jest ochronny materiał EPS. Te idealne połączenie tworzy lekki kask rowerowy o najwyższej odporności na uderzenia. Dziecięce kaski rowerowe muszą być precyzyjnie dopasowanie do głowy pociechy, aby zapewnić największe bezpieczeństwo podczas beztroskiej jazdy na rowerze. Dlatego kaski Uvex posiadają system IAS, który odpowiada za pewne osadzenie go na głowie dziecka. Natomiast system FAS pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka, aby również zapięcie kasku było dopasowane do główki dziecka. Zamontowane paski są wykonane z przyjemnego materiału, dlatego nie podrażnią delikatnej twarzy dziecka. Dodatkowo odpowiednie dopasowanie skorupy, jak i zapięcie zapewnia stabilizację nawet podczas gwałtownego uderzenia. 

Kask Uvex przemyślany i odpowiedni dla dzieci w każdym wieku

Rodziców zainteresuje fakt, że kaski Uvex posiadają antybakteryjną wkładkę, która jest wykonana z szybkoschnącego materiału. Wyściółka jest montowana na rzepy, dlatego można ją bez problemu uprać. Miękkie wypełnienie sprawia, że dziecko nie będzie czuło dyskomfortu w trakcie jazdy rowerem. Szeroka gama kolorów i kształtów kasków oferowana przez nasz sklep z zabawkami zapewni odpowiedni dobór kasku Uvex do potrzeb maluszka. Niezależnie od Państwa wyboru kask będzie wspaniale prezentował się na głowie dziecka, a jednocześnie zapewni maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze. W swojej ofercie Uvex ma kaski typu orzeszek, miejski czy z daszkiem, matowe oraz w połysku, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, dla dzieci w każdym wieku. Niezależnie, czy maluch ogląda świat z krzesełka, ma swój pierwszy dzień nauki na rowerze, czy właśnie wybrało się wycieczkę rowerową kask dziecięcy Uvex będzie odpowiednim wyborem dla Państwa pociechy.