Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Filtruj według

Cena

Cena

  • 79,00 zł - 2 799,00 zł

Wiek

Wiek

Kolor

Kolor

Wielkość kół

Wielkość kół

Model

Model

Aktywne filtry

Rowery woom

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Rowery woom

Rowery woom to rowery przemyślane pod każdym względem, a szczególnie przy powstawaniu skupiono uwagę na bezpieczeństwie i solidności konstrukcji. Renomowany producent woom posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji rowerów dziecięcych. Rowerki dziecięce woom wyróżniają się wśród pozostałych modeli na rynku swoją lekkością i bogatym wyborem różnych modeli, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Zróżnicowana wielkość kół oraz kolorystyka sprawia, iż każdy maluch wraz z rodzicem z pewnością wybierze rower dla siebie.

Solidne rowery dziecięce woom

Oferowane przez nas rowery woom sprawdzą się jako pierwszy rower na początek, tj. do nauki jazdy na rowerze. To doskonałej jakości sprzęt dla małych miłośników sportu już od trzeciego roku życia. Jest to wspaniała propozycja na pierwszy, normalny rower w życiu dziecka, gdyż łączy on w sobie najważniejsze cechy i parametry, zarówno dla rodzica, jak i dziecka. Wygoda, wysoka jakość materiałów i komfort jazdy, to tylko kilka istotnych aspektów, które posiada rower.

Rowery woom dla najmłodszych

Jazda na rowerze, to ciekawa forma rozrywki i spędzania aktywnie wolnego czasu. Dzięki rowerowym przejażdżkom możemy udać się na zwykły spacer po swoim parku czy zwiedzać inne miasta i podziwiać widoki, dbając przy tym o nasze zdrowie. Dla dzieci jazda na rowerze, to wielka rzecz, ponieważ to w ich życiu pewnego rodzaju, jedno z pierwszych poważnych wyzwań. Dlatego tak ważny jest wybór rowerka odpowiedniego do wzrostu dziecka, a dodatkowo by był wygodny i przystosowany do jego potrzeb. Rower dla dziecka woom wspomaga zadbanie o kondycje, kręgosłup oraz ogólne zdrowie dziecka. W dzisiejszym, zabieganym świecie jest to niezwykle istotne, bowiem dzieci coraz mniej czasu spędzają na świeżym powietrzu. A przecież rower, szczególnie jazda na rowerze woom, to świetna alternatywa dla pozostałych form przemieszczania się.