Hot Deals

Filtruj według

Producent

Producent

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 134,00 zł - 299,00 zł

Typ brzuszka

Typ brzuszka

Wysokość

Wysokość

Aktywne filtry

Magic Baby

Aktywne filtry

Aktywne filtry

LAMAGIK – unikalna kolekcja Magic Baby Dolls

W urokliwym Onil, niewielkim mieście hiszpańskiej Riwiery, kryje się królestwo magii i rzemiosła – atelier LAMAGIK. Pod artystyczną batutą Pepa Catalá oraz z wyjątkową pasją i zaangażowaniem całego zespołu, powstają oryginalne lalki hiszpańskie, które są czymś więcej niż zabawkami. W oczach dzieci i kolekcjonerów limitowanych produktów aspirują one do miana dzieł sztuki, projektowanych i tworzonych z miłości do kunsztownego, tradycyjnego rzemiosła, urzekającego dbałością o każdy szczegół.

Autentyczne lalki hiszpańskie

Inspirując się lokalnym folklorem, mitycznymi opowieściami i kulturową różnorodnością, LAMAGIK stworzył wyjątkową kolekcję lalek hiszpańskich. Są wśród nich zarówno urocze bobasy, klasyczne modele przypominające młodsze i starsze dziewczynki, jak i lalki funkcyjne ze wbudowanym mechanizmem dźwiękowym. Hiszpańska firma proponuje także fantastyczne stworzenia, takie jak elfy czy wróżki. Każda postać wyzwala pozytywne emocje i zachęca do kreatywnej zabawy.

Tradycyjne, hiszpańskie rzemiosło, zwracanie szczególnej uwagi na każdy detal oraz nowatorska wizja, sprawiają, że kolekcja lalek hiszpańskich Magic Baby Dolls wydobywa estetyczne piękno. Ekskluzywne, szyte ręcznie stroje i autentyczne wyrazy twarzy przyciągają wzrok i zachwycają dzieci oraz kolekcjonerów limitowanych zabawek.

Dlaczego warto wybrać Magic Baby Dolls?

Pięknie i luksusowo prezentujące bobasy z kolekcji Magic Baby Dolls mają wartość edukacyjną. Pozwalają dziewczynce wcielić się w rolę troskliwej opiekunki, uczą empatii i odpowiedzialności. Z kolei lalki hiszpańskie wyglądające jak młodsze i starsze dziewczynki pełnią funkcję ukochanych towarzyszek podczas codziennej zabawy. Dodatkowo słodki aromat wanilii tworzy atmosferę ciepła i bezpieczeństwa.

Każda lalka LAMAGIK jest zapakowana w oryginalnie zaprojektowane, ekologiczne pudełko z wieczkiem, doskonałe na upominek.

Odkryj wyjątkowe lalki hiszpańskie marki LAMAGIK!

Jeżeli cenisz niepowtarzalne i autentyczne zabawki, z pewnością docenisz lalki hiszpańskie LAMAGIK. Poznaj pełen asortyment wyjątkowych, idealnych na prezent zabawek dla dzieci i dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów!