Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Selections

Selections

Cena

Cena

  • 189,00 zł - 359,00 zł

Producent

Producent

Aktywne filtry

Hobby Horse - Koniki na Kiju

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Koniki na kiju Hobby Horse

Hobby horse to rodzaj zabawki przedstawiającej głowę konia, przymocowaną do drewnianego kija. Historia hobby horse sięga odległych czasów, gdzie była jedną z najpopularniejszych zabawek, znana już w dzieciństwie w starożytnej Grecji i Rzymie. Trudno jednoznacznie ustalić dokładną datę powstania tej formy rozrywki. Hobby Horsing stanowi oficjalną dyscyplinę sportową o międzynarodowym zasięgu, wywodzącą się z Finlandii i powstałą w 2010 roku.

Koniki na kiju zostały stworzone z pasją dla wszystkich fanów koni i jazdy konnej. Głowa pluszowego konia została wykonana z przyjemnego w dotyku materiału, dzięki czemu maluchy mogą go głaska oraz przytulać. Natomiast drewniany uchwyt wykonano z naturalnego materiału, a na końcu umieszczono kółko ułatwiające sterownie. Pluszowe zabawki na kiju zachęcają do zabawy w ruchu zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Pociechy mogą zorganizować przedstawienie teatralne lub urządzić wyścigi. Dzięki konikom na kiju maluchy uczą się kreatywności, rozwijają dziecięcą wyobraźnię oraz aktywnie spędzają czas podczas zabawy. Prawdziwą gratką dla wszystkich pasjonatów koni będą efekty dźwiękowe, które przypominają prawdziwe rżenie oraz kłusowanie koni. Zabawa pluszowymi zwierzątkami dostarczy wiele godzin niezapomnianej rozrywki, a uśmiech nie zejdzie z dziecięcych buzi.