Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Poduszki i kocyki

Aktywne filtry

Poduszki i kocyki

Chcesz zapewnić maluchowi komfort, poczucie bezpieczeństwa, a także ograniczone jedynie wyobraźnią możliwości zabawy? W naszym sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci znajdziesz wyjątkowe poduszki – pluszowe ogrzewacze dłoni oraz miękkie kocyki z kapturem holenderskiej marki Cozy Noxxiez.Czym wyróżniają się poduszki – maskotki i kocyki dla dzieci?

Twoja pociecha jest miłośnikiem zwierząt i uwielbia przyjemne w dotyku, pluszowe maskotki? Z pewnością sprawi jej radość oryginalna zabawka dla dzieci: poduszka – ogrzewacz dłoni do złudzenia przypominający zwierzątka, takie jak: piesek, owieczka, króliczek, szop, jeżyk, leniwiec, gorylek i koala. Miła dla skóry, puszysta kula służy nie tylko do zabawy. Maluch może zapewnić ciepło swoim rączkom, a także schować w niej swoje skarby.

Bez względu na to, czy Twoje dziecko podróżuje samochodem, pociągiem czy samolotem, poduszka – pluszowy ogrzewacz dłoni Cozy Noxxiez zawsze będzie z nim. Ta oryginalna maskotka zapewnia relaks i ułatwia zasypianie zarówno dziewczynce, jak i chłopcu, niezależnie od wieku.

Równie przytulne są tekstylia dla maluchów. Kocyki z kapturem w kształcie ulubionych zwierzątek to nie tylko sposób na zapewnienie dziecku ciepła, ale również gwarancja świetnej zabawy.Wybierz ulubionego zwierzaka – kocyk lub pluszową poduszkę na prezent dla dziecka!

Zastanawiasz się nad wysokiej jakości, atrakcyjnym upominkiem dla chłopca lub dziewczynki? Każda pluszowa poduszka – ogrzewacz dłoni oraz kocyk z kapturem dodadzą do pokoju Twojego dziecka więcej kolorów i radości. Unikalne produkty Cozy Noxxiez pobudzają wyobraźnię maluchów i zachęcają do zabawy, pełnej nowych przygód. Wybierz przytulankę i zaskocz swoją pociechę niezwykle kreatywnym i unikalnym prezentem. Dzięki jego miękkości i funkcjonalności pluszowa poduszka z pewnością stanie się ulubieńcem w kolekcji Twojej pociechy. A może maluch jest fanem owoców? Mamy także pluszowe awokado! :). Zapewnij mu ciepło, komfort i niekończącą się frajdę!