Hot Deals

Filtruj według

Cena

Cena

  • 284,00 zł - 379,00 zł

Aktywne filtry

Urbidolls

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Urbidolls by Rokhaya Diop – unikalne i różnorodne lalki hiszpańskie

Rokhaya Diop, pochodząca z gorącego i kolorowego Dakaru, odmieniła świat francuskich zabawek. Jej misja? Upewnić się, że każde dziecko, bez względu na kolor skóry czy pochodzenie, znajdzie w kolekcji winylowych lalek hiszpańskich marki Urbidolls bohaterkę, która będzie zarówno lustrem, jak i inspiracją.

Co wyróżnia hiszpańskie lalki marki Urbidolls?

Kiedy przyglądasz się pięknym, hiszpańskim lalkom Urbidolls, myślisz nie tylko o zabawkach, ale także o małych dziełach sztuki. Każda z nich to nie tylko odzwierciedlenie różnorodności, ale również arcydzieło rzemiosła. Od realistycznych rysów twarzy, przez zróżnicowane tekstury i kolory włosów – w tym kędzierzawe i kręcone afro – aż po ręcznie szyte, modne kreacje. Wszystkie elementy wyglądu winylowych lalek hiszpańskich urzekają różnorodnością i oryginalnością. Dodatkowym atutem jest subtelny aromat wanilii.

Autentyczne lalki hiszpańskie marki Urbidolls to nie tylko śliczne, unikatowe zabawki. Pomagają one dzieciom w: rozwijaniu poczucia własnej wartości, rozumieniu tolerancji i otwartości na różnorodność. A dodatkowo, dzięki wysokiej jakości winylowej powłoce, są one również gotowe na wszelkie przygody, nawet te podwodne!

Poznaj kolekcję oryginalnych lalek hiszpańskich!

Rokhaya Diop projektuje lalki hiszpańskie dla każdego dziecka. Podkreśla, że "dzieci o różnych odcieniach skóry potrzebują bohaterów, którzy są ich lustrzanym odbiciem". I właśnie to oferuje kolekcja Urbidolls – tak różnorodna jak świat wokół nas. Oto zabawki, które uczą dzieci być pewnymi siebie i zdolnymi do stawienia czoła wyzwaniom, które życie stawia na ich drodze. Z pewnością każda dziewczynka znajdzie lalkę, która stanie się nie tylko jej towarzyszką, ale i inspiracją.